2733
2739
به نظرتون ایوروشه خوبه؟ هر کرمی که استفاده میکنید و راضی هستیدو معرفی کنید
خدا يا شكرت بابت آرامش زندگيم♥️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2738
من کلاسیک استفاده میکنم.با اینکه یه کرم پودر معمولیه ولی خیییلی به پوستم گرفته و رنگشم شیکه.
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
من به خاطر پوستم که همین مشکل شما سمیرا جون را دارم شاید بدتر چون جای جوش هم دارم میتونم بگم بیشترین مارکهای کرم پودر را دارم مثلا گاش دارم برای مصرف روزانه خوبه ولی برای مهمونی که بخوای پوشش بالایی داشته باشه زیاد عالی نیست . دبورا هم دارم پوشش دهیش خوبه 55 خریدم ولی باز روی صورتم خیلی بیست نیست خوبیش این که ماته . پنکیک خشک نوبا خوبه پوشش دهیش خیلی خوبه البته من پدش را خیس نمیکنم . فلورمار و کلاسیک هم چربه به دردم نمیخوره .ورسای دارم برای مهمونی استفاده میکنم اونم در حد دبورا هست . گارنیر هم برای مصرف روزانه خوبه مثلا تا میخوام برم باشگاه میزنم راضیم میکنم بهترین که تا حالا داشت لاکورت بوده که از همه پوشش دهیش بهتره من پوستم روشنه نباتیشو دارم . باور کن همشو گرفتم ولی از هر کدوم یکم استفاده کردم فقط همین اخری بهتر از همه بوده امیدوارم تونستم باشم کمکت کرده باشم