2733
2734
عنوان

محیط سی تی اسکن آلوده

78 بازدید | 13 پست

پسرم ۱۰ سالشه دکتر ارتوپد برای پاهاش و لگنش  اسکن نوشته 

مشکل ریه  و الرژی هم داره و تحت درمانه.

به نظرتون خطرناک نیست از لحاظ کرونا؟

۱۰ روز همش میگیم بریم یا نریم...

کسی تو این مراکز کار میکنه به من بگه..

شرایطمون خاصه

خدایا،به تو توسل میکنم و از تو مدد میجویم و به تو اعتماد میکنم...الهم صلی علی محمد و اله محمد

بله برید اونجا لباس عوض میکنن ماسک هم که دارید دو تا بزنید

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه اشنایی گفته اگه امکانش هست دست نگه دارید فعلن چون با اینکه ضد عفونی میشه ولی ۱ درصد احتمال بدید که بگیره از محیط.

اخه کرونا که رفتنی نیست ،پاهای بچم و چکار کنم؟؟؟

خدایا،به تو توسل میکنم و از تو مدد میجویم و به تو اعتماد میکنم...الهم صلی علی محمد و اله محمد
2728
بله برید اونجا لباس عوض میکنن ماسک هم که دارید دو تا بزنید

شرایطش خاصه پسرم  والا نمیدونم چه کنم

یعنی احتمال داره که بگیریم از اونجا

شرایطش خاصه پسرم  والا نمیدونم چه کنم

برید عزیزم اگه ضروریه رفتم چندین بار 

البته من جای خوبی رفتم

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

من کارم با بیمار و بیمارستانه و نزدیک ۵۷.۸ تا کرونایی رفتم بالینشون بعنوان مراقب پس رو هوا حرفی نمیزنم خودم همه اینکارارو میکنم

ماسک که زدید،اومدید خونه بره دوش هم بگیره و تمام..نگرانم نباشید

اتوبوس و مترو و خیلی بدتر از بیمارستان هست

میدونم حریم شخصیتون چقدر در روح و روانتون اثر داره پس تاپیک های خصوصی نمیام    عضو شدم چون:۱. یکسری سئوال بپرسم و زندگی شخصیمو بهتر کنم  ۲.دانشجوی پرستاری ام در حد توانم خوشحال میشم کمکتون کنم و دقت کنین؛اول تاپیکم مینویسم آقام تا اگه دوست ندارین نیاین و اگه مشکلی دارین با اومدن من توی تاپیکتون ممنون میشم بگین تا من نظرمو پاک کنم سریع تر  مشهدی ها دقت کنن روز های زوج آموزش صفر تا ۹۹ دیابت و رژیم غذایی و عادت های مضر افرادی که سابقه فامیلی دارن یا پره دیابت تشخیص داده شدن  رو بصورت کاملا رایگان در کلینیک ویژه دیابت بیمارستان قائم از ۸ تا ۱۵ ارائه میشه،برای تمرین هم نرس خانوم داریم هم نرس آقا....در پناه حق  
برید عزیزم اگه ضروریه رفتم چندین بار  البته من جای خوبی رفتم

جای خوب منظورتون چیه ،یعنی  مطمعنی ضد عفونی میکنن؟

کجاست؟

2740
من کارم با بیمار و بیمارستانه و نزدیک ۵۷.۸ تا کرونایی رفتم بالینشون بعنوان مراقب پس رو هوا حرفی نمیز ...

اخه مراکز سی تی کرونایی رو تخت میخوابن ،ضد عفونی میشه 

جای خوب منظورتون چیه ،یعنی  مطمعنی ضد عفونی میکنن؟ کجاست؟

بیمارستان خوب دیگه جایی که مشخصه لوکسه 

ضد عفونی نمیکنن اما لباس رو کامل در میارید لباس یبار مصرف مثل لباس عمل میدن  و ماسک هم که دارید 

بنظر بی خطر میاد

من بیمارستان کوثر شیراز رفتم 

بیمارستان خوب دیگه جایی که مشخصه لوکسه  ضد عفونی نمیکنن اما لباس رو کامل در میارید لباس یبار م ...

ممنونم ازت

اخه مراکز سی تی کرونایی رو تخت میخوابن ،ضد عفونی میشه 

گفتم دیگه،خودش حمام...لباسشم لباسشویی

مادر هستین حق دارین ولی اینقدر لازم نیست

اگه از لحاظ مالی مشکل ندارین خصوصی ها معمولا کرونایی قبول نمیکنن...

میدونم حریم شخصیتون چقدر در روح و روانتون اثر داره پس تاپیک های خصوصی نمیام    عضو شدم چون:۱. یکسری سئوال بپرسم و زندگی شخصیمو بهتر کنم  ۲.دانشجوی پرستاری ام در حد توانم خوشحال میشم کمکتون کنم و دقت کنین؛اول تاپیکم مینویسم آقام تا اگه دوست ندارین نیاین و اگه مشکلی دارین با اومدن من توی تاپیکتون ممنون میشم بگین تا من نظرمو پاک کنم سریع تر  مشهدی ها دقت کنن روز های زوج آموزش صفر تا ۹۹ دیابت و رژیم غذایی و عادت های مضر افرادی که سابقه فامیلی دارن یا پره دیابت تشخیص داده شدن  رو بصورت کاملا رایگان در کلینیک ویژه دیابت بیمارستان قائم از ۸ تا ۱۵ ارائه میشه،برای تمرین هم نرس خانوم داریم هم نرس آقا....در پناه حق  
گفتم دیگه،خودش حمام...لباسشم لباسشویی مادر هستین حق دارین ولی اینقدر لازم نیست اگه از لحاظ مالی مش ...

ممنون از وقتی که گذاشتین،

یه سوال؟همونطور که گفتم پسرم مشکل اسم و الرژی داره و اسپری استفاده میکنه

تو این مراکز که کرونایی هست ،حتی رو صندلی کنارمون باشن بازم خطرناکه؟؟😶☹

ممنون از وقتی که گذاشتین، یه سوال؟همونطور که گفتم پسرم مشکل اسم و الرژی داره و اسپری استفاده میک ...

خاهش میکنم کاری نکردم

ببینید نهایتا ۴۰ دقیقه(با احتساب یه مرکز دولتی) اونجا هستین،سختش نکنین بابا

۲ تا ماسک ۳ لایه معمولی بزنین وقتی خارج شدین رویی رو بندازین دور

انشالله که مشکلتون حل میشه