2733
2739
دوستان من این ماه دارم اقدام میکنم و 2 ماهه زیر نظر دکتر برای تعیین جنسیت هستم . لطفا بیان و تجربه هاتونو اینجا بزارین
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام قدسی جون . نه عزیزم بچه سوم . من دوتا پسر دارم و شوشو شدیدا دخمل میخواد
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
2740
چشم گیسو جون. جاتون خالی دارم شام درس میکنم. چند مین دیگه میام
دکتره خیلی عالی و مهربون بود و همون اول گفت این رژیم ها صد درصدی نیست و فقط توکلت به خدا باشه . و خیلی سفارش کرد سوره مریم و نسا رو هر روز لااقل ده آیه بخونم
بهم کپسول کلسیم و ویتامین ای و فولیک اسید داد و گفت با همسرت هردو بخورین و اینکه لبنیات زیاد بخور . زمان پروژه بدن رو با محلول سرکه و آب کاملا رقیق شستشو بده و تایم نزدیکی رو تا سه روز قبل از تخمک گزاری قطع کن
2706