2737
2739
سلام بچه ها. این پست و ایجاد کردم که همدیگرو پیداکنیم . خیلیا کیخوان سه ماه دیگه شروع کنن به اقدام که لازمه خیلی چیزای مهم و از همین الانا بدونیم ... مصلا بیمارستان و دکتر زنان خوب پیدا کنیم. کسی رفته بیمارستان های تهران و ببینه چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا دکتر خوبی مد نظرتون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداجونم به حق علی اصغر امام حسین، دامن همه منتظرا رو سبز کن ...
سلام منم میخوام سال دیگه به امید خدا اقدام کنم. احتمالا پیش خانم دکتر روغنی زاد برم و اینو میدونم که از الان باید ورزش رو شروع کنیم
خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم میخوام سال دیگه اقدام کنم ولی چند وقته عفونت عاصی م کرده، هر چی دارو میخورم و میزنم حوب نمیشه باید اول یه فکری به حال این مشکل کنم
If you wanna know about freedom in any country, go and ask to women of that country
سلام منم میخوام فروردین اقدام کنم. آزمایشامو دادم خدارو شکر مشکلی نداشتم فقط منتظرم فروردین بشه برم اقدام. میخوام اگه بشه برم چمران با خانم دکتر مغازه زایمان کنم خیلی تعریفشو شنیدم. دکتر خواهر شوهرمم بوده ازش راضیه.
آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود
2738
سلام منم انشاءالله مرداد سال بعد میرم ادام البته تنبلی تخمدان و کم کاری تیروئید دارم و وزنم هم بالاست دارم اونارو با طب سنتی درمان می کنم و وزنم رو میارم پاین درضمن ورزش هم یک روز درمیان نیم ساعت انجام میدم
خدایا شکرت
سلام وروجک خانم دکتر مغازه رو رفتی پیشش تا به حال؟ کدوم بیمارستاناست؟ بجه ها من باید وزنم 60 باشه 66 کیلوام. ورزش و از دیروز شروع کردم یک روز در میون .. می خوام این ماه هم برم برای ازمایش ببتنیم کلا سالمم یا نه؟ کارایی که میکنید و تو گروه بگین بذارین همه به هم کمک کنیم تا عید 3 - 4 ماه مونده آمادگی داشته باشیم حسااااابی
سلام وروجک خانم دکتر مغازه رو رفتی پیشش تا به حال؟ کدوم بیمارستاناست؟ بجه ها من باید وزنم 60 باشه 66 کیلوام. ورزش و از دیروز شروع کردم یک روز در میون .. می خوام این ماه هم برم برای ازمایش ببتنیم کلا سالمم یا نه؟ کارایی که میکنید و تو گروه بگین بذارین همه به هم کمک کنیم تا عید 3 - 4 ماه مونده آمادگی داشته باشیم حسااااابی
سلام مریم جون خودم نرفتم هنوز اما خواهر شوهرم با ایشون زایمان داشته . تعریفشو زیاد شنیدم. بیمارستان چمران هستن ایشون
آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود
2706