2733
2739

سلام 

من نمره یکی از درسام  ۸ نمره کمتر از چیزی که باید میشدم

شده بود به استاد اون درس پیام دادم و گفتم لطفا بررسی کنیو من فکر میکنم اشتباهی شده که گفت باشه و بعد ۲ نمره اضافه کرد 

بعد دیدم نمره واقعیمو نمیده زنگ زدم مدیر گروه و معاونت ولی هرچی تماس گرفتم جواب ندادن

خلاصه مجبور شدم دوباره به استاد پیام بدم بعد یه سری حرف زد اخر گفت باشه دوباره برگتو نگاه میکنم

فقط...

بعد نوشت امیدوارم قابل اعتماد باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.

😐😐😐😐ینی چی

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

منم فکر کردم منظورش اینه به بچه ها نگم نمره منو اضافه کرده نوشتم بله متوجهم‌

بعد دیدم پیامشو پاک کرد

تو واتس اپ صحبت میکردیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شاید منظورش این بوده که به کسی نگی کمکت کردم😐😐😐هر جور فک میکنم نمیشه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

چرا باید اطلاع بدی؟🤔

حتما به همه ارفاق کرده دیگه!

این کارا چیه.

برای ما هم پیش اومده نمره ی بقیه ی کلاسُ برده روی نمودار.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

اول خوب حرفاشو مدرک کن جم کن بعد بهش بگو نمره واقعیمو ندید به همه اطلاع میدم  یه پیجم هس فمنیسم روزمره میتونی شماره رو پیامشو بدی اونجا با اسمو اینا قشنگ آبروشو ببری

2740
منم فکر کردم منظورش اینه به بچه ها نگم نمره منو اضافه کرده نوشتم بله متوجهم‌ بعد دیدم پیامشو پاک کر ...

چرا پاک کرد

باید میگفتی بله متوجم راجب کمکتون چیزی نمیگم

منم فکر کردم منظورش اینه به بچه ها نگم نمره منو اضافه کرده نوشتم بله متوجهم‌ بعد دیدم پیامشو پاک کر ...

بعد گفتش شما تلگرام پیام دادی گفتم بله تمرین فرستادم گفت دوباره پیام بده چک کنم

میخواست منو بکشونه تو تلگرام چون قبلش گفت تمرینا مهم نیس برام نمرشو به همه دادم🤦‍♀️

چون تلگرام این قابلیت رو داره که بشه پیام رو ادیت کرد یا پاک کرد بدون اینکه طرف بفهمه

2706