2733
2734
عنوان

مامانها لطفا کمکم کنین....لطفا

277 بازدید | 30 پست
دوقلوهام 85 روزشونه و اصلا خواب ندارن... من تو نگهداریشون و تمام کارهای خونه تنهام و اصلا روز و شب خواب ندارم مخصوصا روزها یعنی از 5 صبح تا 12 شب یکیشون یا هردو باهم بیدارن فقط هم تو بفل یا رو پام آرومن بذارمشون جیغ و گریه وحشتناک.... چطوری بخوابونمشون؟؟؟؟؟؟؟ کسی دارو استفاده کرده؟ زادیتن دیفین هیدرامین یا ...
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دارو ضرر داره ولی یه مادر خسته و روانی بیشتر ضرر داره
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
2738
میخوابن توش ولی تا وقتی من باشم تا 1 قدم دور بشم بیدارن
پسر من هیچ طریقی خواب نمیرفت حتی روی پا فقط ننو میخوابید نمیدونم واقعا خواب باشه بگذاریش توی ننو تکونش بدی بازم بیدار میشه؟ کاش یکی کمکت بود اینطوری خیلی سخته حق داری ولی دارو بعدا وقتی سرماخورد و نیاز به این داروها داشت دیگه روشون بی اثر میشه ببین کنار ننو باش تکونش بده تا خوابشون عمیق بشه یا یه طناب بهش وصل کن که از دور هم بتونی تکونش بدی
دارو ضرر نداره، این دکترا هم همش یه بعدی به قضیه نگاه میکنن، از دید روانشتاسی نگاه نمی کنن که مادر داره نابود میشه و چیزی ازش نمیمونه البته بعضی دکترا اینطورن من دوتا دکتر گفتن چیزی نده ، دوتا دکتر هم گفتن بده ، دیفن میدادم و یکمی میخوابیدن و منم یکم جون میگرفتم واسه راند بعدی تو از یه دکتر بپرس
2706