2733
2734
واقعا سارا جدیده؟یا مثلا عسل؟؟؟ حداقل ریحانه یه معنی و یه ریشه درست داره!! الهام جون حساس شدی خانم!بی خیال بابا! تو اگه حست خوب باشه نسبت به اسم بچه ات اونم این حس و از تو میگیره و راضی خواهد بود..وبرعکس! شب خوش
آنانکه منتظر زمان می نشینند آن را از دست می دهند..
سارا کجاش مذهبیه که ثبت احوال قبول کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوستان دیگه هم لطفا نظر بدین کسی هست که از اسمش ناراضی باشع تا اینجا که همه گفتن اسمش خوبه و عوض نکنم خواهش می گن نظر واقعیتونو بگین.نمی خام الکی دلخوش بشم
نه عزیزم سارا مذهبی نیست

فقط اسمای پیغمبرا و امامای خودمون مذهبی حساب میشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
عزیزم ریحانه خیلی اسم قشنگیه. قدیمی هم نشده. من تو مهد کودک ریحانه زیاد دیدم. اون اسم نیست که اعتماد به نفس کسی رو بالا یا پایین میبره. بلکه اعتماد به نفس پایینه که باعث میشه کسی از اسمش خجالت بکشه.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عوض نکن عزیزم توکل کن به خدا
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
الهام...از الان برای اسمش ارزش قایل شو بذار...بفهمه که اسمش مفهوم اسمش برات مقدس و بزرگه...بذار به اسمش افتخار کنه...و این اسم اونو خاص میکنه...بنظرم ریحانه از سارا قشنگ تره...سارا...به عبری به دلیل ا آخرش که منفیه به معنی زنیه که فرزند نداره...همسر حضرت ابراهیم مادر اسحاق عقیم بود و سارا اسمش بود همین که معجزه آسا اسحاق ع بدنیا اومد شد ساره...یعنی زنی که بچه دار شده...
ملیکا جون حرفت درسته اعتماد به نفس که پایین باشه آدم از هیچیش خوشش نمیاد ولی به نظرتون وقتی کسی اسمش جدیدتره باکلاس تر به نظر نمیاد من الان دارم به 20 سالگیه دخترم فکر می کنم دلش نمی خاد که باکلاس باشه؟ شاید اون موقع دخترم خیلی محجبه نباشه اونوقت اسمش بهش میاد؟
مرسی دوستای خوبم باور کنین حرفاتون خیلی برام مهم و با ارزشه ممنون که نظر می دین اره عزیزم همیشه برا اسمش ارزش قائل شدم بهش میگن ریحانه بهشتی من براش با این اسن وبلاگ درست کرده بودن حر4ای اون فامیلمون که میگه دخترش اسم زهرا رو دوس نداره منو ترسونده
2706