2733
2734
سلام ممنون که اومدین پسرم ده ماهشه هیچیو با اشتها نمیخوره هر چی دهنش میذاره عق میزنه غذاهاشو میکس میکنم با هزار تا جنگولک بازی یه کم میخوره ولی اگه یه لحظه عق بزنه همه رو بالا میاره دکتر میگه موز یا بیسکوییت بده دستش عادت کنه ولی تا میبره دهنش عق میزنه و هر چی تو معدش بوده رو بالا میاره خسته شدم به خدا میترسم خوردنو یاد نگیره لطفا اگه تجربه ای دارین کمک کنین درمونده شدم دیگه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
پسر منم اینجوری بود اصلن فقط میگی اراده میکرد بالا میاورد کم کمخ خوب شد الان چهر سالو نیمهشه غذا رو خوب میخوره ولی مثلن میره توالت عق میزنه یا کوچیک بود بعد هر مولتی ویتامیت کل معدشخالی مشد بالا میاورد اما الان نه
تو را من چشم در راهم
سلام پسر منم همینطوره وقتی کوچیک بو هیچی نمیتونستم دستش بدم,مثلا برای دندوناش هویج, یا دندونی .... دایم بالا میاورد طوری شد که از غذا خوردن بدش میاد الا چهار سالشه هنوزم همینطوره میوه لب نمیزنه, حتی غذایی گه دوست داره اگه سرد باشه, لقمه بزرگ باشه, یا ناراحت باشه بالا میاره حتی پیش روانشناس بردمش کلا از زندگی سیر شدم تا الانم با شیر و نون پنیر زندس
همه مزه ها رو براش امتحان کن دختر من از فرنی و حریره بادوم و چیزهای شیرین متنفره برعکس غذایی که روش لیموی تازه باشه عاشقشه حتما یه بار لیمو رو امتحان کن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خب چند ساعت اصلا بهش هیچی نده بعد که مطمین شدی گرسنه ست بشین کنارش و خودت شروع کن تیکه های موز کوچولو را که توی یه بشقاب گذاشتی دونه دونه بردار بخور... اصلا هم بهش نگو بخوره خودش شروع می کنه به خوردن اگه نخورد بازم اشکال نداره یکی دو ساعت دیگه صبر کن و بعد همین کار را با تیکه های نون یا بیسکوییت انجام بده البته بین این وعده ها بهش شیر نده تا گرسنه بشه... یکی دو روز که این کار را بکنی کم کم خودش علاقه مند میشه به خوردن من دخترم ماست خیلی دوست داره زمانهایی که از غذا دادن بهش درمونده می شم ماست بهش می دم... خوب می خوره
2706