2737
2739

سلام

زیارتی هستم مشاور بیمه و نماینده بیمه آسیا

بله معتبر هست ولی توصیه اکید می کنم که بیمه نامه تون رو مستقیما از یک نماینده تهیه بفرمایید که اگر یوقت نیاز به تغییرات، الحاقیه داشت جوابگو داشته باشید و اگر خدای نکرده به خسارت بخورید در صورتی که در حین رسیدگی به پرونده به مشکل بخورید نماینده خیلی می تونه کمکتون کنه

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما
سلام زیارتی هستم مشاور بیمه و نماینده بیمه آسیا بله معتبر هست ولی توصیه اکید می کنم که بیمه نامه ت ...

سلام ممنون بابت راهنماییتون بیشتر در همین مورد مردد بودم پس اگر هرکاری نیاز باشه باز باید از اون سایت پیگیری بشه و مثلا اگر از طریق سایت بیمه آسیا دریافت کنیم دیگه نمایندگان بیمه آسیا مثلا درمورد خسارت یا الحاقیه همکاری نمیکنن؟

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ممنون بابت راهنماییتون بیشتر در همین مورد مردد بودم پس اگر هرکاری نیاز باشه باز باید از اون سای ...

نه اینکه نخوان همکاری کنند

خیلی از مواقع کاری از دستشون برنمیاد و شما باید مراجعه کنید به همون نمایندگی خودتون و چون در سایتهای استارت اپی امسال مثلا یک نماینده شرکتی بیمه رو صادر می کنم و سال بعد یه نماینده دیگه لذا شما مشتری ثابت و وفادار نمایندگی نیستید و بخاطر همین متاسفانه نماینده زیاد دل نمی سوزونه واسه این تیپ بیمه گذار

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما
2731