2737
2739

دوستان حالا که دارید میگید منم بگید 

یه هفته بعد اتمام پریود رابطه با جلوگیری طبیعی داشتیم (از پیشاب میترسم چون بار دوم بود و تو اینترنت خوندم توش اسپرم هست) 

یه هفته بعد از رابطه سه قطره خون تو ترشحاتم دیدم و دیگه ندیدم تا الآن که دو روز از موعد پریودم گذشته و نشدم تروخدا بگید باردارم؟

دوستان حالا که دارید میگید منم بگید  یه هفته بعد اتمام پریود رابطه با جلوگیری طبیعی داشتیم (از ...

کارت خیلی زشته دوست عزیز.. انشاءالله به حق این ماه عزیز حامله ای🥴❤❤❤❤❤

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دکتر گف نرمالش۲۵تاس ک شوهرمن ۲۰میلیون داره اونم ضعیف 

حالا بمن میگه تو نازایی 

آرایش کردن تنها باعث می‌شود که از بیرون زیبا دیده شوید، اما اگر از درون زشت باشید به شما کمکی نخواهد کرد، مگر آنکه لوازم آرایش را بخورید!   آدم عاقل میفهمه ک از غم خوردن کاری ساخته نیست، میزنه زیر خنده هر چه بادا باد
2740
دوستان حالا که دارید میگید منم بگید  یه هفته بعد اتمام پریود رابطه با جلوگیری طبیعی داشتیم (از ...

آره بارداری

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
دکتر گف نرمالش۲۵تاس ک شوهرمن ۲۰میلیون داره اونم ضعیف  حالا بمن میگه تو نازایی

نه خودم مشکلی ندارم همسرم که ازمایش.داد تعدادش 6میلیون بود با قرص و تقویتی شده انقدر میخواستم بدونم جواب میده این تعداد

نه خودم مشکلی ندارم همسرم که ازمایش.داد تعدادش 6میلیون بود با قرص و تقویتی شده انقدر میخواستم بدونم ...

اره 

آرایش کردن تنها باعث می‌شود که از بیرون زیبا دیده شوید، اما اگر از درون زشت باشید به شما کمکی نخواهد کرد، مگر آنکه لوازم آرایش را بخورید!   آدم عاقل میفهمه ک از غم خوردن کاری ساخته نیست، میزنه زیر خنده هر چه بادا باد
2706