2737
2734
عنوان

میخواهی دعات مستجاب بشه

3292 بازدید | 41 پست
دعای کیمیا فوق العاده اس

بعد از نمازهای یومیه :
1- ایه الکرسی تا و هو العلی و العظیم
2- تسبیحات حضرت زهرا (س)
3- سه بار صلوات
4- سه بار سوره توحید
5- ایه 2 و 3 سوره طلاق (3 مرتبه)
ومن یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب ومن یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شی قدرا
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
معنی ایاتش:
هر که از خدا پروا کند خداوند ره خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر کس خوند و حاجت گرفت لطفا منم دعا کنه
بچه ها ایه 2 و 3 سوره طلاق رو هم باید 3 بار بخونیم ها
2738
حضرت آیت الله شبیری زنجانی می‌گوید:

در سفری که حضرت امام (ره) و پدرم برای زیارت به مشهد مقدس رفته بودند امام خمینی(ره) در صحن امام با سالک الی الله حاج حسنعلی نخودکی بر خورد می‌کنند امام امت(ره) که در آن زمان حدودا سی سال داشتند وقت را غنیمت شمرده وبه ایشان می‌گوید: با شما مطلبی داشتم، حاج حسنعلی نخودکی می‌گوید: من در حال اعمال هستم شما در بقعه حر عاملی (ره) بمانید من خودم پیش شما می‌آیم.بعد از مدتی که امام و سید احمد منتظر می‌مانند حاج حسنعلی می‌آید و می‌گوید چه کار دارید. امام (ره) خطاب به ایشان رو به گنبد امام رضا(ع) کرد وگفت: تورا به این امام رضا (ع) اگر علم کیمیا داری به ما هم بده؟ حاج حسنعلی که رضوان خدا بر او باد انکار به داشتن علم (کیمیا) نکرد. بلکه به امام فرمودند: اگر ما علم کیمیا به شما بدهیم و شما تمام کوه در و دشت را طلا کردید آیا قول می‌دهید که به جا از آن استفاده کنید و آن را حفظ کنید و در هر جایی استفاده نکنید؟ امام خمینی ره که از همان ایام جوانی صداقت از وجودشان می‌بارید. سر به زیر افکندند و با تفکری به ایشان گفتند: نه نمی‌توانم چنین قولی به شما بدهم. حاج حسنعلی نخودکی که این را از امام شنیدند رو به ایشان کردند و فرمودند:
حالا که نمی‌توانید کیمیا را حفظ کنید من بهتر از کیمیا را در اختیارتان قرار می‌دهم و آن اینکه:
بعد از نمازهای واجب یک بار آیه الکرسی را تا هوالعلی العظیم می‌خوانی. و بعد تسبیحات حضرت فاطمه (س) را می‌گویی و بعد سه بار سوره توحید قل هوالله احد را می‌خوانی وبعد سه بار صلوات می‌گویی وبعد سه بار آیه مبارکه �وَمَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجًا * وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ وَمَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا�(طلاق/3-2) را میخوانی این از کیمیا برایت بهتر است. روح هر سه بزرگوار گرامی باد.
امیدوارم با عمل به این توصیه حاج حسنعلی نخودکی ما نیز به این کیمیا دست یابیم؛ اگر خواندید بنده را از دعای خیر خودتون فراموش نکنید.
مداومت آیت الکرسی بعد از نماز کار هر کسی نیست
می گن کسی که بعد از هر نماز ایت الکرسی بخونه یا صدیقه یا شهید
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
واسه من خیلی خیلی تاثیر داشته
بزرگترین استرس زندگیم رفع شد با همین روش
وقتی از همه جا و همه کس نا امید بودم
خدایا شکرت
هر که از خدا پروا کند خداوند ره خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
بله عزیزم
به ارامشی که می خواستم رسیدم
2706