2737
2739
عنوان

نظرتون راجع به این جریان چیه

764 بازدید | 11 پست
نظر و تجربه هاتون رو بگید خدا رحمت کنه همه اموات رو،مادربزرگ دانایی داشتم.تعریف می کرد که دوتا جاری بودن...اینا شوهراشون کویت کار می کردن،قبلنا هم که اینجور نبود کسی که کویت کار می کرد دو،سه سالی یه بار می اومد.خلاصه جاری اولی هر چی خرجی شوهره میفرستاد خرج خودش میکردو خوب می خوردو خوب می پوشید و خوب می گشت وای که چه زن زیبایی،جاری دومیه هرچی خوجی شوهره میفرستاد خرج خونه وبچه هاش میکرد وای که چه خونه زندگی و بچه هایی.خلاصه سه سأل می گذره و شوهرااز کویت میان.شوهراولیه وقتی میاد میبینه چه زن خوشکلو نازی داره باخودش میگه حیف این زن که تو همچین خونه و زندگیو محله ای باشه هر چی پول أورده بود خرج خونه وسیله میکنه واسه زنش...شوهر دومیه وقتی میرسه می بینه عجب خونه و زندگی،جه بچه هایی باخودش می گه حیف أین خونه و زندگی که همچین زن زشت و بی کلاسی توش باشه ،هرچی پول اورده خرج طلاق و ازدواج مجددش کرد.. نکته اموزشیش اینه که وقتی ما زنا به خودمون اهمیت بدیم همه موجودات ،کاینات وطبیعت هم به ما اهمیت می دن از قدیم میگن زنی که خرج نداره....ارج نداره......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اما من برعکسشو هم دیدم زنی که زیاد به قر و فرش رسیده نه به بچه و زندگیش عاقبتش بد شده زنی که به بچه و زندگیش بیشتر از خودش رسیده شوهره هم قدر دانش شده و عاقبتش خوب شده
پسرم حسینم ممنون که اومدی و زندگی مارو زیباتر کردی خدایا شکرت
هر چیزی در حد متعادل خوبه.
زندگی کنید برای رویاهایی که منتظر حقیقی شدن به دست شما هستند. شما فرصتی برای بودن دارید. پس ساکت ننشینید. بگذارید همه بدانند که شما با تمام توانایی ها و کاستی ها شاهکار زندگی خودتانید. کافی است لحظات گذشته را رها کرده و برای ثانیه های آینده زندگی کنید. چون رویاهایتان آنجاست و شما فقط و فقط یکبار فرصت زندگی کردن دارید .
2740
عاشق این نکته های مامان بزرگی ام. درسته شاید ماجرایی که تعریف کرده به قول شالیزار سیاه و سپیده اما نکته ای که ازش میفهمیم مهمه نه ماجرا : خانوما به خودتون اهمیت بدین و خودتونو همیشه فدای دیگران نکنید. شما به عنوان خانوم یه خونه باید شاد و زیبا و سرحال باشید و طالب بهترینها تا بهترین ها رو به سمت خودتون جذب کنید و دیگران هم شما رو لایق بهترینها بدونن.ممنون عاشق ایران جون.
دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!