2733
2734
عنوان

هایپر شدید

172 بازدید | 5 پست

سلام دوستان 

من دیروز پانکچر شدم

دکتر گفت شدید هایپر شدی

باور نمی کنید دیروز ظهر اومدم خونه دقیقا مثل کسی که سزارین سخت داشته 

تمام عضلات داخل شکمم شدیدا گرفته ، عضله پشت کتفم طوری گرفته بود که موقع حرکت داد میزدم ، همسرم رفت متاکاربامول گرفت تا عضلاتم باز شه

دکتر هم یه سری دارو داد گفت کمک میکنه حداقل شکمت مثل دفعه قبل شدید آب نیاره، آخه دفعه قبل رفتم بیمارستان بستری شدم و آب شکمم رو کشیدن 

داروهام:

آمپول ستروتاید ۷ روز ،روزی یکی

آمپول هپارین از شنبه روزی دو عدد

قرص کابرلین که دکتر گفت هر ۱۲ساعت ۲تا داخل واژن بزار

قرص دوفاستون روزی دو تا

بچه ها از دیروز دارم سفیده تخم مرغ و سینه مرغ،  دوغ شور ، ماست پروتئین  و ... می خورم🤮

بچه ها الان شکمم باد کرده مثل زن شش ماهه، خیلی سفت شده ،درد دارم ، هنوز چند قطره خونریزی دارم ، حالم اصلا خوب نیست

اصلا نمی تونم بخندم یا سرفه کنم یا عمیق نفس بکشم ،درد دارم

چیکار کنم ، نکنه شکمم آب آورده 😭😭😭😭

گلم ازدکتربپری بایدقبل ازعمل به دکترمیگفتی که کمکت کنه یاداروی چیزی بده که مثل قبل نشی انشالاهرچع زودترخوب بشی عزیزم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام عزیزم ببخشید من امروز سومین روز هستم دکتر دارو داده آمپول سه تا و ۲۰ تا هپارین و گفت هایپر شدی اما نگفت چقدر و شور و خیارشور و دوغ شور و سفیده و گوشت میخورم ولی الان مهمونی هستم احساس کردم قفسه سینه م سنگین شده چکار کنم خیلی میترسم نگرانم نمی‌خوام کسی متوجه بشه اصلا