2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینجا فک نکنم ابی برات گرم بشه ها! واسطه ها اکثر مواقع خوبن

ی بار بهم گفتن تو چه مسلمانی هستی ک صیغه رو قبول نداری؟!باید بگم من بی مذهبم ،مشکل داری ریپلای نکن،نمیخواد منو نصیحت کنی ک بیا و مذهب دار شو 😏تو مذهبتو بگیرو گناه نکن،ی بار گفتن اسلام بدون مذهب کشکه،مگه زمان پبامبر مذهب بود ک منم مذهب داشته باشم! ؟من که غیبت نمیکنم ،روزمو میگیرم،تهمت نمیزنم،دروغ نمیگم،نمازم سرجاشه،روزمم همینطور ،من مسلمانیم کشکه 😐تنها چیزی ک مذهب ب من یادداد این بود ک مذهب تفرقه انگیزه 😐هرجا میرسن میگن اسلام نابود کننده انسانیته،ن عزیز این مذهبه ک نابود کننده اس،فقط بخاطر مذهب فحاشی میکنن،تهمت میزنن ،حاضرم بی مذهب بمیرم اما شبیه شماها نباشم،شدیداااابا صیغه مخالفم و معتقدم عین زناست و کلاه شرعیه،اگه مشکلی با امضام داری .و عین عقده ای ها گزارش بزنی ک اخر حیوانیتی 😏
2731
2740
تواگ گذاشتی من ی شوهر اینجا پیدا کنم    

حالا دیدی اون وسط غلط تایپی داشتم واسطه رو اشتباه نوشتم   

چیه شوهر میخوای بگو خودم برم از بقال محل لپ لپ بخرم از توش برات شوهر پیدا کنم   

مثل چشمای خسته ی لبریز...

بچه ها نمیدونم چرا بعضیا جبهه میگیرن چه اشکالی داره حتما مگه باید خانم جلسه ای باشیم که دونفرو بهم برسونیم الانم با وضعیت کرونا نه عروسی نه مهمونی نه جایی میشه رفت با کسی آشنا شد تو فامیل هم که نیس تو آشنا هم همینطور واقعا چیکار باید کرد،بعد من دیدم تاپیک زدن قصد ازدواج دارن اینجا شرایط شونو گفتن ،شاید واقعا ترس داشته باشه اما تحقیق میکنی بعد اقدام میکنی

2706