2737
2734
روغن زیتون میوه سالاد هویج خیار نارنگی اش و سوپ بدون دون زیاد دیگه همه چی در گروه میوه ها و سبزی ها
خداوندا شرمسارم که بر درو دیوار شهرم همه جا نام توست اما دریغ از اینکه در رفتار و کردارها بتوانم ترا بیابم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
عزیزم صبح که بیدار میشی ناشتا یه لیوان آب ولرم بخور و آلو 7 تا بزار تو آب و بزار بمونه تا نرم شن و آبشو با آلوها بخور تو غذات روغن زیتون بریز و فعلا سالاد و میوه خام نخور درسته فیبر دارن ولی دیر هضم هستن و تا خوب نشدی نخور و غذای چرب و پر ادویه هم درست نکن
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
آخ گفتی یبوثت کشته منو....الان1 ماهه زایمان کردم.میترسم زیاد زور بزنم بخیه هام پاره بشه....سزارین شدم واقعا اگه کسی میدونه چی باید بخوریم خواهشا بگه!
خدایا عاشقتم.خیییییلی دوستت دارم.نی نی دار شدن همیشه برای من یه رویا بود.ممنونم که تبدیل به واقعیتش کردی.
یک مقاله خوندم که نوشتهبود ژاپنی ها برای این مشکل گفتن که با معده خالی نصف شبها اب بخورید برای من که عالی بود.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
2706