2733
2734
عنوان

خ ی ا ن ت... خ ی ا ن ت... خ ی ا ن ت

3840 بازدید | 61 پست
سلام به همه دوستای خوب نینی سایتی
خواهش میکنم حالا که زحمت کشیدید و تشریف آوردید یه لحظه وقت بذارید عزیزان
من دانشجوی ارشد مشاوره خانواده هستم و دارم در مورد خانومایی که مورد خ ی ا ن ت واقع شدن تحقیق میکنم... راستش جامعه اماریم کمه و روی بچه های نینی سایت خیلی حساب کردم... اگه نمیخواید اینجا عنوان کنید فقط کافیه منو به عنوان دوست انتخاب کنید... بچه ها خیلی به کمکتون احتیاج دارم تو رو خدا همکاری کنید
میبوسمتون

*******************از همه دوستانی که لطف کردن و با من همکاری کردن از صمیم قلبم ممنونم......منتظر حضور دوستای دیگه هم هستم *****************
اگر می خواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ دهد؛ باور محال بودنش را عوض کن...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ه ا من منتظرم فقط نیاید و برید لطفااااا همکاری کنید... اینا میشه علم بعدش به درد خودتون میخوره هاااااااا
2742
مرسی نانای عزیزم تو یه دونه اییییییی

کاش بقیه بچه ها هم مثله تو با معرفت بودن... حالا حالا فکر کنم باید این تاپیکو تکرار کنم تا به نتیجه برسم
2740
سلام مهسا جون... ممنون که اومدی

نه عزیزم اطلاعات خصوصی نمیخوام فقط یه پرسشنامه باید پر کنید... در ضمن اگه کمکی از دستم بر بیاد هم خوشحال میشم اتجام بدم... ولی در رابطه با تحقیقم صرفا تکمیل یه پرسشنامه است
2706