2733
2734
عنوان

الان دوروزه به پسرم شیر نمیدم

164 بازدید | 10 پست

سلام.از دیروز و امروز ظهر ب پسرم شیر ندادم.شیشه میخوره.حالا امروز هی بیتابی میکنه ب زور خابش کردم هی میخام بذارمش سرجاش بیدار میشه گریه میکنه.اول باید شیر روز رو قطع کنم بعد شب؟

اول شیر روز رو قطع کن

ولی سعی کن شبا از خاب بیدارش کنی و بهش بدی ک شیر تو سینت نمونه

بعد دیگ کم کم شیر شبم قط کن

🥀 ⃟▬▬▭••𝕷𝖊𝖆𝖗𝖓 𝖜𝖍𝖆𝖙 𝖜𝖊 𝖆𝖗𝖊, 𝖓𝖔𝖙 𝖜𝖍𝖆𝖙'𝖘 𝖔𝖙𝖍𝖊𝖗𝖘 𝖜𝖆𝖓𝖙▴♱💥💫یاد بگیریم اون چیزی که هستیم باشیم نه اون چیزی که بقیه میخوان...√ کنکور1400اولین کنکورمع...دارم میرم تا از امروزززز سفت و محکم درس بخونم😊دوستای نی نی سایتیم خیلی دعام کنین سخت محتاج دعاهاتونم دعا کنین بتونم غولِ کنکورُ شکست بدم...نذر کردم اگ نتیجه دلخواهمو بدست بیارم با چندتا دانش اموز کنکوری همراه بشم و تا حد ممکن بهشون کمک کنم...😊💜ب امید روزی ک بیام اینجا تاپیک بزنم من نتیجه دلخواهمو تو کنکور گرفتم و کُلی دل مامان بابامو شاد کردم🙃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اول شیر روز رو قطع کن ولی سعی کن شبا از خاب بیدارش کنی و بهش بدی ک شیر تو سینت نمونه بعد دیگ کم کم ...

شیشه میخوره.شبا خیلی بار بیدار میشه برا شیر.تازه دوروزه شیر روز رو قطع کردم.بنظرتون بعداز چند روز یادش میره؟

توی چند روز یادشون میره؟

من تلخ کردم

خودش دیگ لب نزد

با اینکه خیلی وابسته بود

یبتر خورد دید تلخه گفتم دیدی تلخه دیگ نخوری 

گفت باشا دیگم نگفت اصلا بده

ولی شیشا همچنان میخوره

هم‌ روز هم شب

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
من تلخ کردم خودش دیگ لب نزد با اینکه خیلی وابسته بود یبتر خورد دید تلخه گفتم دیدی تلخه دیگ نخوری& ...

ن چون روی غذاش تاثیر گذاشته و روی خابش میخام شیشه رو بگیرم

2740
ن چون روی غذاش تاثیر گذاشته و روی خابش میخام شیشه رو بگیرم

باهم ک نمیتونی هم‌شیشه رو بگیری هم سبنه رو

اول سینه رو بگیر بزار شیشه بخوره

کامل ک از سینه گرفته شد بعد از شیشه بگیرش 

اینجوری طفلک عداب میکشه کار خودتم سخت میشخ

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....