2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفس تنگی...تب خفیف..بی حالی و ضعف

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2731
لرز  تب  سرفه بدن درد  3 هفته شدید بود 2 ماهه درگیرم

منم از شنبه گرفتم روز اول حالت سنگینی رو سینه داشتم از شبش کم کم سرف هام شروع شد ولی زیاد نبود دیروز به طرز عجیبی سردرد گرفتم جوری که با دوتا قرص استامینوفن۵۰۰ هم خوب نشدم.از امروز صبح سرم بهتر شده ولی از بعد از ظهری کمرو پاهام درد داره.

شما هم اول اینجور بودین یا از اول تب و لرز داشتین

یک شب تب و لرز کردم 

ی روزم بدن درد شدید داشتم 

تا دوهفته هم ببخشید اسهال بودم و بی حال و سردرد شدید 

حدود سه هفته بویایی و چشایی نداشتم 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

درد شونه ها و کتفم، بیحالی شدید، سردرد، بی اشتهایی، و بعدم حس بویاییمو از دست دادم ، تا ۵ _۶ روز صفر بود، تا یکماه طول کشید کامل برگرده اما در کل علائمم خفیف بود

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜