2733
2734
عنوان

متوسط قد دختر 15ساله چنده؟

419 بازدید | 11 پست

اغا متوسط قد یه دختر 14 یا 15 ساله چقده؟دختر خالم همین حدوداس سنش ولی قدش 165عه😐نسل جدید دارن خیلی قد میکشن من سن این بودم 160بودم😕شما فک میکنین رو چقد مناسبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دخترخاله من ۱۴سالشه 

قدش ۱۷۰ 

حالا بازم داره قد میکشه

هرروزم گریه میکنه من نمیخوام از این بلند ترشم

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

خب باید دید کجای بلوغشه

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

عزیزم باید 160 تا 165 باشه

من 15 سالمه 155 ام 

خیلیم خوبه 

هرکیم مسخرم میکنه تو دلم میگم برو بمیر

(یک عدد دل شکسته زخم خورده از مسخره شدن)

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

فقط اومدم بگم انقد نوجوونارو نزارین زیر ذره بین

من نوجوون بودم قدم نسبت به خانواده مادریم که ریز بودن بلند بود مدام بهم میگفتن چقد بلندی و..از خودم بدم میومد!الان میبینم نه من بلند نبودم اونا کوتاه بودن '_'

در کل بستگی به ژنتیک داره 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون  
فقط اومدم بگم انقد نوجوونارو نزارین زیر ذره بین من نوجوون بودم قدم نسبت به خانواده مادریم که ریز بو ...

منکه بهش نمیگم بلندی فقط خواستم بدونم بقیه هم همینجورین یا ما کوتاه بودیم