2733
2734
سلام
پسرم 14 ماهشه و الان نزدیکه پنج ماه داره میشه که سرفه هایه ناجور میکنه طوری که نیم ساعت تا چهلو پنج دقیقه مداوم ادامه داره و بعد از شدته سرفه بالا میاره تاالان هفت هشت تا دکتر بردمش هر کی یه چیزی میگه دیگه این آخری دکتری که بردمش گفت آلرژی داره به یه چیزی حالا اسمه یه دکتره خوبوبهم داده که پسرمو ببرم پیشش اما نه 118 داره شمارشو نه تو نت میتونم گیرش بیارم اسمش دکتر فرید حسینی هست کسی میشناستش یا شماره ای ازش داره که کمکم کنه به خدا خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ببین من شنیدم بعضى بچه ها چیزى تو گلوشون گیر میکنه میبرن پیش تل گیر! که ازته گلو درمیاره بصورت سنتى
خیلیا تو سایت میگفتن شاید پسرشما اینطورى باشه
*وبلاگی دارم پرااز اجناس نو کارکرده اکثرا مارک.دست خالی برنمیگردین*http://shikbebar.blogfa.com/
2738
سلام
منم پسرم تا یکسال شد دائم سرما می خورد وسرفه های ناجور و گرفتگی گلو و خس خس سینه طوریکه صداش از پشت گوشی تلفن طرف مقابل میشنوید

ووقتی دکتر متخصص آلرژی اطفال بردم برایش دوتا شربت خارجی که یکیش چرک خشک کن بود و همینطور دوتا اسپری استنشاقی می داد
خداروشکر فقط سال اول مصرف این نوع دست داروهاش زیاد بود وبزگتر که شد به مرور بهتر شد

البته دکتر می گفت آلرژی کودکان به مرور که بزگتر بشوند ومراقبتهای لازم را داشته باشند از بین میره..
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
اگه این شماره هاش نبود تو نی نی سایت کلوپی هست بنام مامانای مشهدی اونو پیدا کن اونجا سوالتو بذار چند نفری پیشه اون دکتر رفتن ادرس میدن بهت عزیزم
یه روزی. یه جایی. یه کسی. یه جوری. یه چیزی.... صبر داشته باش!
2706