2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه رعنا اون شنا هست که سفت میکنه . دستگاه رو اگر تخصصی روی اندامی که میخوای اصلاح کنی اجرا کنی عالی جواب میده

هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
2731
ستاره جان پس رژیم بگیر و در کنارش ورزش کن.

میتونی هولاهوپ هم بگیری و تو خونه ازش استفاده کنی . البته اگر نی نی خواب بود .

هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
ساغر جون من صبحا یه کف دست نون با یه ذره پنیر و چایی میخورم+یه لیوان شیر.ظهر هم دوکفگیر پلو با کمی خورش با کلییی سبزی.شب هم هیچیییی.روزی دو لیوان پر چای سبز با چندتا کشمش
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
2738
اتفاقا ماهرخ جان یه هفتست همسری برام هولاهوپ خریده از اینا که دنده دنده داره.کمرم و پهلوهام کبود شده.بنظرت هولاهوپ واسه وزن کم کردن و چربی پهلو و شکم خوبه؟من چرخونک هم روزی یه ربع میزنم
حسرتش به دلم مونده،

اره هولا هوپم خوبه من دارم توو خونه فقط یه خورده پاهارو خسته میکنه و گرنه عالیه..
تو شبکه direct8 که مال فرانسست صبحا کلی نرمشو ایروبیمو اینا نشون میداد اما الان سیگنالش عوض شده..کسی نداره سیگنال جدیدشو..یعنی ورزشاش عالی بودا..ازونا که فرم خوب و خاصی به بدن میده...
ستاره فکر کنم شما از نوع سنگینشو خریدی. اول باید با یه دونه از اینهایی که روشون برجستگی داره تمرین کنی بعد

از چند وقت که دیدی بهت جواب نمیده بری از اون هایی که توشون توپ دارن بخری .

در کل اگر هر روز بزنی بهتره
من چون نمی تونم برم باشگاه تو خونه با سی دی ایروبیک میکنم.بعدش هولاهوپ و چرخونک و دراز نشست با از این کشا که به میله بارفیکس وصل میشه.تو یه ساعت خییییس عرق میشم
بنظرتون ادامه بدم تا عید میشم 50؟
رژیم غذاییم چی باشه دوستای خوبم؟
حسرتش به دلم مونده،

2706