2733
2739
عنوان

اقتصاد ژتونی...کی کار کرده؟؟؟یه سوال دارم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 48 پست
به نظر من اوایلش سخت نگیر
به پیشرفتش ستاره بده.
الان امشب که تو اتاقش خوابیده حتی اگه اومد هم ستاره هاشو بده.

تشویق کلامی خیلی موثره.
حتما برای دیگران تعریف کن که پسرت امشب ستاره گرفته و دیگه بزرگ شده و تو اتاق خودش می خوابه.

من گاهی از کار خوبش فیلم یا عکس می گیرم و به همه نشون میدم. خیلی خیلی موثره.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
پسر من الان 2 ساله تو اتاقش میخوابه..تو اتاق ما هم نمیاد...طفلک یا از تو اتاقش یا از پشت در اتاقمون من و صدا میزنه..اما
1 تو تختش نمیخوابه..رو زمین میخوابه
2-از وقتی داداشش به دنیا اومده رو پا میخوابه خودش نمیخوابه
3-شبها بیشتر از 3-4 بار با گریه بیدار میشه و من و صدا میزنه..یعنی هر بار بیدار میشه گریه میکنه ..همشم الکی..یعنی الکی که میگه تو نرو تو اتاقت..فکر کن 2 ساله من این بساط و دارم!!!
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینکه شما دخترت 9 ساشله..طاقت داره به 60-70 تا برسه..به قول خودت روزی 10 تا هم میگیره...

پسر من فکر کنم تو این هفته هم 6 تا نگیره

نه از اول همین جریان بود. تعداد بالا بود. منتها برای همه کار بود. یعنی اگه یه حرف قشنگ هم میزد ستاره می گرفت. یا کمک تو کارهای خونه. یا وقتی جایی هست ادبو رعایت کنه. هر چیزی...

به نظرم اگه قبلا اینی که میگی بیشتر حالت استرس داره.
اگه بهش اطمینان خاطر بدی بهتر از راهیه که پیش گرفتی.
چون برادرش بدون ستاره توجه دریافت می کنه و اون مجبوره ستاره بگیره فکر نمی کنم برای روحیه اش خوب باشه.
من اگه بودم تو این شرایط، از این روش استفاده نمی کردم.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2731
آخه مشکل خوابش به برادرش ربط نداره..از نوزادی اینجوری بود..تا 6 ماه پیش صبر کردم...خوب نشد..رفتم مشاور..خیلی راه پیش گرفتیم..تا به این رسیدیم..یعنی از اولم مشاور گفت این راه و برو..من گفتم بزارم برای اموزش توالت رفتنش..بعد مشاور گفت تو فعلا این مشکل و با این روش حل بکن تا به بقیه برسم

درست یادم نمیاد ولی خیلی کوچیک بود.( از وقتی یادمه)

من از این روش خیلی استفاده کردم و جواب گرفتم.
اگه مشاورش گفته که حتما عمل کن.
هر جور هم صلاح میدونی و پسرتو میشناسی انجامش بده.
هر بچه ای لم خودشو داره.
درسته...
کیان خیلی کم طاقته.....نمیخوام دلسرد بشه..خسته شدم از بیدار خوابی
مشاورش میگفت با این چیزایی که از کیان تعریف میکنی شما داری 2 تا نوزاد و بزرگ میکنی....
باور میکنی دیشب کوچیکم که 2 ماهشه تا 6 بیدار نشد..کیان 3 بار بیدار شد و گریه کرد؟؟؟؟
هیچی هم نمیخواد..میرم میخوابم پیشش اروم میشه

2738
مرسی دوستم..خیلی بهم کمک کردی...انشالله خدا دخترت و بهت ببخشه..انشالله خوشبخت بشه...موفق بشه..
عروسش کنی..
خلاصه هر چی بهترین تو دنیاست امیدوارم بدرقه ی راه خودت و خانوادت باشه

راستی یه سوال دیگه..فکر نمیکنی اگر همیشه از این روش استفاده کنیم باعث بشه بابت هر کاری توقع پاداش داشته باشن و متوقع بشن؟؟؟
البته صبرشون بالا میره..این مسلمه!!!

من خودم تصمیم گرفتم از این روش استفاده کنم.
رشتم روانشناسی نیست.
یه بار استفاده کردم دیدم خیلی روش خوبیه دیگه کار همیشه ام شد.

البته طبق تجربه من فیلم و عکس از همه بهتر جواب میده
بعد تعریف جلوی دیگران
بعد این روش ستاره زدن

ممنون از دعای خیرت
ایشالا پسرای تو هم باعث خوشحالی و سرفرازیت بشن
و خوش به حالت که دو تا بچه داری. کاش منم شرایطشو داشتم دو تا پشت سر هم میاوردم.
خدا حفظشون کنه.
نه باعث نمیشه.
البته باید بدونی چطوری مدیریت کنی.

برای من تا حالا آفتش این بوده که دخترم گله می کنه که بچه های دیگه برای وسایلشون تلاشی نمی کنن. منم براش توضیح میدم و قانعش می کنم.

مزیتش علاوه بر بالا رفتن صبرش اینه که شم اقتصادیش تقویت شده.

البته گفتم من برای همه چیز استفاده می کنم.
یه مدت مهدش نزدیک خونه بود. هم میشد پیاده رفت، هم یه تاکسی سوار شد. اوایل دخترم می گفت پام درد می گیره پیاده نریم. ولی من دوست داشتم هم یه مقدار پیاده روی کنیم هم با هم تو راه وقت بگذرونیم. بهش گفتم اگه بخوای سوار تاکسی میشیم، اگه بخوای پیاده می ریم کرایه ماشینو به خودت می دم از دکه سر خیابون هر چی می خوای بخر. دیگه علاقمند شد پیاده بیاد. دو سه روز از دکه خوراکی و کتاب و... خرید. بعد تصمیم گرفت پولشو جمع کنه باهاش یه چیز بهتر بخره.
یه بار هم حدودا 4 ساله بود دیدم 5-6 هزار تومن پول دستشه. گفتم از کجا آوردی؟ گفت نمایشگاه نقاشی گذاشتم، نقاشیامو به خاله و مامان بزرگ و عمو فروختم!!
2706