2737
2734
عنوان

عادت گریه کودک دوساله

90 بازدید | 9 پست

من یه دختر دو ساله دارم خیلی گریه میکنه به هر دلیلی 

کافیه به عنوان مثال بهش بگی لیوان تو بده تا نیم ساعت گریه میکنه یا مثلا بگی مداد داداش بده نیم ساعت گریه میکنه

حالا تصور کنید اعصاب ما از دستش چطور داغون میشه

حرف کامل بلده بزنه 

یه مدت در مقابل گریه هاش کم محلش کردیم گفتیم از سرش بیفته

هیچ بی فایده

یه مدت ناز ونوازشش کردیم بدتر لوس شد

یه مدت گفتیم گریه کنی آقایه دعوامون میکنه هیییچ بی فایده

دیگه کم آوردیم به حدی گریه میکنه من ول میکنم خونه رو میرم تو پارکینگ میشینم

نمیدونم باهاش چه کنیم

البته همه فامیل میگن چرا اینقدر گریه میکنه

اصلا تو جمع نمی جوشه روی پای من میشینه تکون نمیخوره کافیه یکی بگه بیا پیش من یا دستشو بگیره بیا بازی

سریع گریه میکنه

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای اینکه وقتی گریه کرده برای اینکه ساکت بشه خواسته هاش فراهم کردین 

اونم فهمیده با گریه به خواسته هاش میرسه 

حالا از طرفیم در مقابل گریه هاش نباید بی اهمیت بود چون احساس بی ارزشی میکنه از این به بعد گریه کرد اولش باهاش احساس همدردی کنید بعدش موضوع عوض کنید یا یک چیزی بگین خنده بکنه، یا ازش سوال بپرسید یا بدو بدو کنید 

گریش بند میاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اره🤦‍♀️ولی یه حرف بدی یاد گرفته(عوضی)نمیدونیم باید چیکار کنیم که دیگه نگه. شما میدونید باید چیکار ک ...

برای عوضی معادل پیدا کن مثلا بگو عصبی ؟؟بگو عصبی عیبه 

کلا سعی کن چیز جدیدی تو دهنش بندازی ،و هی نگی اونو نگو 

کلا انگار اون کلمه رو نمیشنوی به مرور از ذهنش میره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
برای اینکه وقتی گریه کرده برای اینکه ساکت بشه خواسته هاش فراهم کردین  اونم فهمیده با گریه به خ ...

شوهرم خیلی حوصله داره 

اما بعضی اوقات اونم کم میاره

همین کارو میکنه امل خدا شاهده فقط واسه پنج دقیقه س

دلم میخواد بندازمش دور

شوهرم خیلی حوصله داره  اما بعضی اوقات اونم کم میاره همین کارو میکنه امل خدا شاهده فقط واسه پن ...

همه بچه ها همینن ،باید صبر حوصله کرد ،به هر حال اونا تجربه مارو ندارن نمیدونن با رفتارهاش رومخن  ،ما باید مدیریت کنیم

بهش صبر هم یاد بده از این به بعد هرچیزی خواست با مکث بهش بده 

بذاردستمو بشورم بذار اینو بذارم سرجاش و...

هر موقع صبوریم کرد تشویقش کن 

بابت کارهای خوبش حتما وحتما تشویقش کن جایزه بده 

اما برای منع کار بد هیچوقت رشوه نده

2740
همه بچه ها همینن ،باید صبر حوصله کرد ،به هر حال اونا تجربه مارو ندارن نمیدونن با رفتارهاش رومخن &nbs ...

حتما از فردا همینکار میکنم دعا کن جواب بده