2733
2734
عنوان

دکتر سوسن ذرات بیمارستان چمران

2510 بازدید | 15 پست
مامانا کسی بوده ایشون سزارین براش انجام داده باشه؟چجور دکتریه؟دستش خوبه؟هفته دیگه خدا بخواد زایمانمه.دل تو دلم نییییییییست.
سلام سمیرا جون بد زایمان بیا بگو از دکتر بیمارستان را ضی بودی از هزینه بیمارستان و رسیدگیشون هم بگو من از ذرات تا حالا بد نشنیدم دکتر خوبیه بگو ازت دستمزد جدا گرفت یا نه ؟ تو مطب میگیره یا به هزینه بیمارستان حساب میشه ایشاله به خوبی زایمان کنی گلم
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دکتر دستمزد جدا گرفت بیهوشی بودی یا بی حسی ؟ شکمت را بد عمل فشار داد یا همون مو قع تو اتاق عمل
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
سمیرا و اساطیر جون عملش خوب بود ولی من بعد زایمان تا دو ماه دفع داشتم . رحممو خوب تمیز نکرده بود . در کل ازش راضی نبودم. قندم اوایل بارداری بالا بود میگفت خوبه تا اینکه ماه آخر انسولینی شدم. آمپول رگام هم یادش رفته بود بگه تا بزنم. خودم زود فهمیدم زدم شانس اوردم
2740

سلام. آیا الآن دکتر ذرات بخیه جذبی میزنه یا هنوز هم کشیدنی؟همه کارهای جراحی مثل تخلیه رحم رو هم خودش انجام میده آیا؟ من دکترم رو با ایشون عوض کردم کمی نگرانم😓 ممنون میشم راهنمایی کنید🌼

2706