2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون که اومدین از وقتی که اقدام کردم پریودام خیلی عقب جلو میشه این ماه باید 28 میشدم الان 3 روزه لکه بینی دارم و همش میخوام بخوابم ببخشید میگم اولا لک صورتی رنگ بود حالا لک قهوه ای رنگ 5 روز پیش بی بی چک گذاشتم منفی بود با این اوضاع اول اینکه باردار هستم یا نه دوم اینکه با وجود لکه بینی نمیشه معاینه کرد الان برم دکتر یا نه شاید تو دوران بارداری قرصی چیزی بخواد بده هاااااااا ببخشید طولانی شد
2740
عزیزم این که پریت بهم خورده نشونه خوبیه رحمت داره آماده میشه،دکتر تا یک سال را طبیعی میدونه واسه بارداری،بازم بی بی بذار اگه منفی بود برو دکتر
دعاهایم را اجابت می کند،آنکه آسمانی را می گریاند تا گلی را بخنداند.خدای خوبم،مواظب معجزه کوچولوی من باش.
کوکو جون به یه متخصص طب سنتی مراجعه کن خیلی وقتا با یه حجامت ساده و کمی اصلاح تغذیه خیلی زود باردار ی اتفاق می افته
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
ببین منم چندماه مثل تو بودم هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه پیازدرمانی رو انجام دادم البته بگم من حتی به یک ماه عم نکشید نصفشو فقط انجام یادم ولی باعینحال بتردار شدم که مشخصا خواست خداهم بود البته من تنبلی تخمدان ندارم ولی شنیدم پیاز هورمون زنانه زیاد داره
اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن