2733
2734

تو تاپیکا قبلم جریان دعوا بد پدرشوهرما گفتم  که ما تو خونش نشستیم و هر بار منت میزاره تا کار به دعوا کشید واومد کتک بزنه و......خلاصه دیروز دوباره اومد بهم میگه من از پسرگ جدد نمیشم کور خوندی به هدفت برسی ومن قطع رابطه نمیکنم وقبول نکنی مهریتا تا ریال آخر میدم و.... 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

بعد وسط دعوا دوباره گفت برو تا من خونه رو بدم اجاره پولشا میگیرم منم زنگ زدم داداشم اومد ووسط بحث شوهرم از دست پدرش عصبانی شد گفت بسه بابا میخوام به زنم بگم خونه رو پولشا دادم😐

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تعجب کردم وگفتم یعنی خونه از خودمونه بابات همین الانم داره منا بیرون میکنه🥴

2738
پدرشوهره این یا مادرشوهر😐💔

از ده تا مادر شوهر بدتره به خدا.....

سلام عزیزم شماتویه تاپیکی گفتین که برای شپش قطره شپش کیمیا عالیه.اون تاپیک قفل بود مجبورشدم بیام این ...

فدات...از قم ...بله عالیه...۰۹۱۹۸۵۰۲۰۵۶رحیم نوروزی

2706