2737
2739
سلام بچه ها گمونم اونایی که قرار بود اردیبهشت مامان بشن و سقط کردن الان دیگه میتونن برن اقدام بیایین به هم روحیه بدیم و دعا کنیم خدا دوباره اون حس قشنگی رو که شهریور امسال برای مدت کوتاهی بهمون داد رو دوباره بهمون بده
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها این تاپیک فقط واسه سقطیاییه که می خوان ارردیبهشت اقدام کنن. من میخوام اون موقع اقدام و شروع کنم بیتجربه ام بچه ی اولمه
خداجونم به حق علی اصغر امام حسین، دامن همه منتظرا رو سبز کن ...
2728
سلام منم قرار بود اوایل اردیبهشت نی نیم به دنیا بیاد اما سقط شدن ولی الان دوباره اقدام کردم و تازه فهمیدم که باردارم
بزرگترین تمنای ما از خدا میتواند کوچکترین معجزه اش باشد.خدا را به بزرگیش قسم دادم زندگیت را معجزه باران کند.....
2740
شکوفه دکتر بهت اجازه بارداری داده بود؟آزمایش خاصی انجام داده بودی برا قبل این بارداری جدیدت؟
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.
ادسا جون دکتر بهم گفت سه دوره باید پریود بشم بعد میتونم باردار بشم منم بعد از سه دوره دوباره اقدام کردم که دوباره خدا خواست و شد نه آزمایشی انجام ندادم برای سری قبل چکاب کامل رفته بودم بخاطر همین دکتر گفت فعلا لازم نیست
بزرگترین تمنای ما از خدا میتواند کوچکترین معجزه اش باشد.خدا را به بزرگیش قسم دادم زندگیت را معجزه باران کند.....
2706