2737
2734
من برا مصاحبه این بانک دعوت شدم،میخواستم خواهش میکنم اگه میدونین که موضوع مصاحبه شون چی میتونه باشه،برام بگین لطفا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
فرزانه جون کودوم بانکی. راستش قدرت بیانم عالیه. اعتماد بنفسم هم خوبه. ولی میدونی بعضی جاها هم زیاد آدم زبر و زرنگ نمیخوان،میگم آدم میمونه چطور برخورد کنه. مثلا من برا مصاحبه دارایی هم رفتم ولی بی نتیجه بود. مصاحبه بانک شما تو چه موردی بو.د؟
بعضا با خودم میگم شاید تو مصاحبه دارایی بخاطر اعتماد بنفس زیاد پسم زدن
ان تی جون در مورد شخصیت و بحث روانشناسی از خودم مطمئنم. اطلاعات بانکی هم در مورد بانک سامان یا بقیه بانک ها هم؟
فرزانه جون میشه چند تا از سوالهای تخصصی رو برام بگی؟میخوام زمینه رو بدونم تا در موردش بیشتر تحقیق کنم
راستش من خودم هم تا اول امسال سرکار بودم. تا اول مهر هم مرخصی زایمان بودم.و قصد برگشت به کار قبلی ام رو نداشتم ولی این فرق میکنه خوب.
2738
فرزانه راستش من تو شرکت قبلی هم مدیر فروش یه کارخونه بودم. واقعا مسئولیت سنگینی داشتم ولی با حقوق و مزایای کم.

ان تی جون و فرزانه جون در مورد پوشش هم میشه راهنمایی ام بکنین؟
2706