2737
2739
عنوان

بارداری دقیقا بعد از سقط

56 بازدید | 7 پست

سلام. من هفته ۹ فهمیدم قلب تشکیل نشده و با دارو سقط کردم. سونو هم کردم دگتر گفت هیچی بقایا ندارم. 

الان ۲۸ روز از سقط ام میگذره. برای بارداری پیشگیری نکردم. ممکنه باردار شوم؟ کی باید ازمایش خون بدهم؟

من بعد از یه پریودی باردار شدم

برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بعد از یه پریودی باردار شدم

البته باز الان افتادم به لک😭

برای گم شدن همیشه نباید  توی کوچه پس کوچه های غربت باشی گاهی وقت ها توی اتاق خودت! میان تک تک خاطراتت گم میشی! اون وقت باید خیلی به عقب برگردی  تا خودت رو پیدا کنی...
2742

بهتره خودتو رحمتو تقویت کنی بعدبارداربشی تادوباره به مشکل برنخوری

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2740