2737
2734
عنوان

مزاحمت های تلفنی mbb1

4118 بازدید | 18 پست
من یکی از قربانی های سایت کلاهبردار mbb1 میباشم که مدتی در نی نی سایت تبلیغ میکرد...
نه تنها سفارشی که دادم را برایم نفرستادند و به جای 22 جلد کتاب یک دی وی دی فرستادند حالا که داستان را در سایت نوشتم شماره های منو پخش کردند و هی مزاحم میشوند و تماس میگیرند و میگویند دنبال خانم برای .... میگردند.
الان با تلفن 09389039153 تماس میگیرند.
چطوری میشود قانونی جلوی این پست فطرت شیاد را گرفت؟؟؟؟

از مسئولین نی نی سایت و دکتر فرشید علاءالدینی هم انتظار رسیدگی سریع به این موضوع را دارم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
کافیه با مدرک واریز کردن پول و شماره تلفنی که مزاحمتون میشه به دادگاه جرائم اینترنتی مراجعه کنید
ظرف دو روز کت بسته میارنش دادگاه

اگر واقعا کلاهبرداری رخ داده توصیه می کنم برای ادب کردن ایشون و جلوگیری از کلاهبرداری های آتی حتما اینکار رو بکنین
البته شکایت کردن هم خیلی درسرداره...به نظرشخصی خودم بهتره خط رو برا مدتی خامخوش کنی مثلا دوسه ماه

وفعلا ازیه خط دیگه اعتباری استفاده کنی...اینطوری تایه مدت استرس روحی نداری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام فاطمه جان من کارمند ایرانسل هستم گلم

کامل بگو ببینم چی شده بهت بگم چیکار باید بکنی

گلم از خط خودت همراه اوله و مزاحمات ایرانسل هستن برو شرکت همراه اول تو خیابون ونک خ کارو تجارت

بگو مزاحم دارم یه فرم پر میکنی یه نامه میدن بهت میای اینجا (یعنی ایرانسل) مزاحماتو چک میکنیم ببینیم

باهات تماس داشتن یا نه

بعد خطشون به مدت 1 هفته قطع میشه

اگه تکرار بشه 1 ماه

و برای بار سوم کلا خطشون مسدود میشه
2706