2737
2734
شوهر من فوق العاده آدم نکته بینیه و کوچکترین رفتاری که از طرف من میبینه زیر ذره بین میذاره و بزرگش میکنه و باعث ناراحتیه جفتمون میشه . بعدش تا من ناراحت میشم و میگم چرا از همه چیز ایراد میگیری و اعتماد به نفس منو میاری پایین. شوهرمم به من میگه من زن زندگی میخوام . باید به تموم زندگیت برسی و مادر نمونه ای هم برای بچت باشی در صورتی که من بچه کوچیک دارم و کار خونه و بچه داری با هم خیلی سخته. از طرفی دیگه شوهرم میگه علاوه بر این کارا باید حرف رو حرف من نزنی تا من دوستت داشته باشم . من هم میگم دوست داشتن دل میخواد نه دلیل. شوهر من هم میگه من موقع ازدواجمون تو رو با دلم نمیخواستم ولی از نظر عقل و منطق دیدم به من مییای چون من از هیچ نظر مشکلی ندارم . هم خودم تحصیل کرده هستم هم خانوادم. قیافمم خوبه و از نظر مالی هم مشکلی نداریم. اما شوهرم میگه از همون اول که دیدمت از نظر احساسی نخواستمت ولی از نظر منطقی دیدم به من میخوری . ولی الان که تو زندگیمون هستیم میبینم نمیخوامت برای همین میگم حرف رو حرف من نباید بزنی و تقی به توقی میخوره میگم نمیخوامت وایراداتو بزرگ میکنم. اینم بگم که هیچ زن دیگه ای توی زندگی شوهر من نیست که بگه به خاطر این که کسی رو میخواد اینطوریه. چون شوهرم اهل این حرفها نیست. در ضمن ازدواج وخواستگاریمون هم کاملا سنتی بود. تو رو خدا یه سیاستهایی رو بهم یاد بدین تا بتونم شوهرمو جذب خودم کنم. چون خیلی سخته و برام عذابه که روهیچ حرفیش نتونم حرف بزنم تا منو بخواد.یه اهکار ها و سیاستهایی بهم یاد بدین که منو به خاطر خودم بخواد و واقعا جذب من بشه. تو رو خدا هر چی بلدین یادم بدین چون دیگه کم آوردم.
زیزم خواهرانه بهت میگم چون تا الان از این راه تورو مجبور به اطاعت کرده الان داره این روش رو تثبیت میکنه یه بار بهش همین حرفها رو بزن بهش بگو منم تورو با دل نخواستم با دلیل خواستم و اگه اینجوری رفتار کنی به بن بست میرسیم ضمنا تو باید خودت باشی نه اینکه عروسک اون بشی
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
از نظر احساسی نخواستمت ولی از نظر منطقی دیدم به من میخوری ؟؟؟؟

واقعا همسرت این حرف رو زده؟ یعنی چی؟؟
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بشین خیلی منطقی باهاش حرف بزن. یعنی چی که هرچی میگم باید گوش کنی؟ مگه بلانسبت شما برده ی ایشونی؟ بهش بگو همونقدر که تو از من توقع داری، منم از تو توقع دارم. نمیشه که فقط امر و نهی کنه!
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
2740
2 ساله ازدواج کردم. چون همش از مال من و بچم میکنه میبره به خانواده مفت خورش میده و من هم همش راجع به این مسایل باهاش جر و بحث میکنم برای این که دهن منو ببنده این چیزها رو بهانه میکنه و به من میگه نمیخوامت.
به نظر من که اصلا کوتاه نیا نه اینکه باش جرو بحث کنی نه اما یه جوری نشون بده که منم برای خودم معیارهایی دارم خواسته هایی دارم و .. که اگر شوهرم اینطوری نباشه از دلم بیرون میره و دیگه براش مایه نمیزارم حتی اگه لازم دیدی اینارو بگو
در ضمن مردها از زنی که غرور داره بیشتر خوششون میاد اگه خودتو براش نگیری و مدام نشون بدی زیر دستشی بیشتر برات ناز میکنه اصلا خودتو خیلی دسته بالا بگیر .
یه مدت راجع به خانوادش باش بحث نکن تا همه چیز اروم بشه بعد غرورتو بهش نشون بده
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.
لیلی جان شما هم یکبار خیلی با اعتماد به نفس بگو من هم نمی خوامت . بزار یه کم بترسه بزار یه کم از بابت داشتن تو نگران بشه وگرنه هر چی کوتاه بیای فایده نداره . اعتماد به نفست رو گرفته سعی کن اعتماد به نفست رو دوباره بدست بیاری
Lilypie Maternity tickers
2706