2737
2739
سلام دوستای خوبم. پسرم زرده تخم مرغ رو دوست نداره و نمی خوام به زور بهش بدم که بیشتر زده بشه. به نظرتون چی کارکنم که دوست داشته باشه؟ اگه تجربه ای دارید راهنماییم کنید. ممنون...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شیرخودتو بدوش. با زرده پخته و کره.کاملا نرمش کن. مقدار شیر باید اونقدر باشه که مخلوط درست شده کاملا ابکی و نرم بشه. بعد به همراه ماست بهش بده.توقاشقش یکم مخلوط بذار و سر قاشق رو ماست. به همراه هم ماست ومخلوط تخم مرغ رو بهتر میخوره تااینکه یه قاشق مخلوط بدی بعدش یه قاشق ماست.
دختر من تا یک سالگی لب به زرده تخم مرغ نزذ ..هرررجوری که درست کردم نخورد
درست بعد از واکسن یک سالگیش خیلی اتفاقی وقتی خودمون داشتیم میخوردیم از دستمون گرفت و درسته خورد!
الانم دوست نداره
فقط یه چیزی ..من وقتی دیدم نمیخوره و دوست نداره اصصصصصلا دیگه بهش ندادم ..یعنی اصرار نکردم ...هی زوری بهش ندادم فقط درست میکردم میذاشتم جلوش!
کلا توی هر موردی زور به کار نبری بهتر جواب میگیری
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
2738
وقتی سوپ می پزی یک مقداری از آب سوپ رو جداگونه در یخچال نگه دار هر وقت خواستی زرده بدی با کره مخلوط کن شاید خوشش بیاد ، دختر من هم تا همین چندهفته پیش نمی خورد ولی این مدلی رو دوست داره !