2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما خونه خریدیم همش به نام خودمه البته خودش دوست داشت بزنه به نامم وگرنه چه فرقى داره به نام کى باشه
میشه براى حاجتم یه صلوات بفرستى؟🙏🏻اللهم صل على محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏🏻ممنون دوست گلم حاجت رواشى😘
2742
من طلاهامو دادم فروخت ولی نه واسه خونه مشکل مالی داشت ، البته خونه داریم و بهم گفته 3دونگشو به اسمت میکنم!!!! حالا کی این کارو بکنه خدا میدونه از حرف تا عمل فاصله زیاده...
2738
من سال 85 به میل خودم طلاهام رو فروختم و بعد دادیم به یه تاجر که باهاش کار کنه اما بعد از یکسال متاسفانه ایشون غیب شدن . با پول طلاهای من اون زمان میتونستیم یه پراید صفر بخریم . تا اینکه همسرم برای هزینه های کارشناسی ارشد روشون فشار بود و من اون زمان که میشد سال 88 رفتم سرکار و حقوق خیلی خوبی میگرفتم 16 ماه رفتم سرکار اما اگر از کل حقوق اون 16 ماه من 100 ت هم خرج خودم کردم !!!!! همیشه خونواده م به سرم منت میذاشتن که چرا هوای آینده خودت رو نداری و من که نظرم این بود باید با همسرم واقعا همدل باشم به این حرفها گوش نکردم . تا اینکه سال 91 به لطف خداوند یه خونه خیلی خوب تونستیم بسازیم و همسرم به جبران گذشته های من بخصوص زمانی که رفتم سرکار نصف خونه رو به نامم کردن . من واقعا قبول دارم هر چی با همسرت بیشتر کنار بیای زندگی به کامت شیرین تر میشه &
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
شادی جون آدم تا آدم فرق داره. منم شوهرم بیکار بود کل هزینه های زندگی رو دادم. ماشین خریدیم اقساطشو من دادم. واسه خرید خونه همه طلاهامو فروختم . حتی به مامانش بدهکار بود سرویس عروسیمو پای طلبش داد.همشو هم با جون و دل کردم و هیچ توقعی نداشتم. ولی تازه فهمیدم که اشتباه کردم. آدم اگه میخواد قدمی برداره باید مطمئن باشه که طرفش قدر دانه
2706