2737
2739
عنوان

قرص ساستوتک و سقط نشدن و عوارض

251 بازدید | 19 پست

بعد از مثبت شدن بی بی چک چون ناخواسته بود و دخترم خیلی کوچکه از قبل چهارتا قرص داشتم واژینال استفاده کردم. بعد فهمیدم تاریخش گذشته بود و اثر نکرد یه کوچولو خونریزی کردم باز امیدوار بودم سقط شده باشه. چند روز پیش رفتم سونو مطمئن شم دیدم قلبشم شکل گرفته و شش هفته است و حتی برای خانم سونوگرافی تعریف کردم خنده اش گرفته بود که چه محکم مونده سرجاش. تصمیم گرفتم نگهش دارم ولی دکتر گفت ده درصد ممکنه قرص ها باعث معلولیت یا ناقص الخلقه ای بشه. ولی نمیتونه کمکی بکنه گفت خودت برو اگه خواستی غیرقانونی سقط کن یا نگهش دار تا انومالی. تا حالا کسی همچین تجربه ای داشته؟ که بعد از قرص بچه بمونه و سالم باشه؟ یا فکر میکنید نگهش دارم ریسکه؟

دخترک و پسرکم تمام دارایی من    

من مامام

قرص ازکجا‌اوردی؟

این قرص خطرناکه وبه تعداد یدونه یدونه به بیمار میدن اونم بادستور پزشک.

توی بیمارستانم که خودمون برا‌مریض میذاریم مطمئن بشیم.حتی تعدادشم تو تحویل تحول شیفت تحویل میدادیم.

شما الان اینارو استفاده‌کردی احتمال معلولیت برای جنین.سقط توی هفته های بالاتر.زایمان زودرس ونوزاد نارس داری.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من مامام قرص ازکجا‌اوردی؟ این قرص خطرناکه وبه تعداد یدونه یدونه به بیمار میدن اونم بادستور پزشک. ...

شما ماماهستین؟میشه ازعلایم بارداری توهفته دوازده برام بگین 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2731
من مامام قرص ازکجا‌اوردی؟ این قرص خطرناکه وبه تعداد یدونه یدونه به بیمار میدن اونم بادستور پزشک. ...

یه سقط فراموش شده داشتم که تعداد ده تا دونه دکترم تجویز کرد و از هلال احمر قانونی خریدم. برای دو سال پیش تقریبا. همون وقتش چهارتا واژینال و دو تا زیرزبونی استفاده کردم سقط شد.

این سری چهارتا واژینال ولی بعدا دیدم 11 ماه تاریخش گذشته

الان باید چیکار کنم. دکترم که گفت هرچی بگم جرمه هیچی راهنماییم نکرد. خودم تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم

الان باید چیکار کنم. دکترم که گفت هرچی بگم جرمه هیچی راهنماییم نکرد. خودم تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم

الان یکم صبر کن.

نمیدونم چند هفته ای ولی یکم صبرکن شاید خودش سقط شد.میتونیم یه‌امنیوسنتز وسونوی Bpp بری.تاسلامتش تایید بشه.

دیگه‌هرچی خدا بخواد ولی اگه سقط بشه یابامعلدلیت دوازجونش دنیا بیاد گناهش پای شماست دیگه.

من باشم میشینم دعا میکنم خودش سقط بشه چون به ریسکش نمیارزه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

باچندتا دکتر ماهر‌دبگه مشورت کن

2740
باچندتا دکتر ماهر‌دبگه مشورت کن

دکترم فوق تخصص و پریناتاله ولی هیچ راهنمایی نکرد گفت هرکاری بکنی غیر قانونیه. خودت میدونی

فقط یه چیزی 

من برای بارداری قبلیم به خاطر مشکل انتی فسفولیپید تمام دوره بارداری انوکساپارین تزریق کردم. به این فکر میکنم خب اگر تزریق نکنم دوباره انعقاد خون دارم از بین میره. ولی اگر خدا بخواد بدون امپول نگهش میداره

الان یکم صبر کن. نمیدونم چند هفته ای ولی یکم صبرکن شاید خودش سقط شد.میتونیم یه‌امنیوسنتز وسونوی Bpp ...

الان شش هفته و پنج روزم

دکتر گفت تا انومالی مشخص میشه. امنیوسنتز که فقط نقص داون و نقص دیگه رو نشون میده

دکترم فوق تخصص و پریناتاله ولی هیچ راهنمایی نکرد گفت هرکاری بکنی غیر قانونیه. خودت میدونی فقط یه چی ...

نه دیگه نمیشه که همه چیو بگی اگه خدا بخواد خوب باید خودتم پیگیری کنی 

خون تو بدن خودتم ممکنه دورازجون لخته بشه.

حتما بایکی دوتا پزشک‌دیگه هم مشورت کن وبروکامل ویزیتت کنن

نه دیگه نمیشه که همه چیو بگی اگه خدا بخواد خوب باید خودتم پیگیری کنی  خون تو بدن خودتم ممکنه د ...

ویزیت چیکار میکنه یا باید سقط کنم یا باید وایسم همه اندامش تشکیل شه و تو سونو نشون بده چون این قرص باعث میشه مثلا انگشتها تشکیل نشن.

و از یه طرف دیگه امیدوارم. میگم قرص تاریخش گذشته بوده و اثر نکرد اون موقع فقط چهارهفته بوده اصلا تشکیل نشده بود تا بخواد اسیب ببینه. در حد شاید یه ساک بوده

ویزیت چیکار میکنه یا باید سقط کنم یا باید وایسم همه اندامش تشکیل شه و تو سونو نشون بده چون این قرص ب ...

ویزیت بابت لخته وتجویز اناگزا واینا میگم

عزیز بچت سقط شد؟ 

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت
2706