2737
2739

وقتی نوجون بودم مادرم فوت کرد چندتابچه قدونیم قدبودیم با بابام بعدازچندسال همه مون ازدواج کردیم فقط یه خواهرم که دیابت داشت با بابام زندگی میکرد اون طفلکم الان دوماه فوت کرده بابام تنها شده هرکدوممون یه روز میریم بهش سرمیزنیم ولی خودش ازتنهاییش کله میکنه نمیدونم چیکارمیکنیم

زن بگیرین براش 

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا رحمت کنه مامانت وخواهرتو همین که تاحالا پدرت ازدواج نکرده خیلی اقا بوده مامان من 2 سال پیش فوت کرد چهلم مامانم که تموم شد خودش میرفت خواستگاری واسه خودش بعد چهارماه هم زن گرفت زنش هم هم سن وسال خودشه با اینکه پولداره زنش همش از بابام میخواد هرچی داره بزنه به اسمش

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2740

تقریبا 27سال پیش پدرم فوت شد مادرم به سختی ما رو سرو سامون داد

فقط خواهرم پیششه ک مجرده

با اینکه امکانش نبود من خیلی دوست داشتم مادرم الان دیگه ازدواج کنه

مگه اون دل نداره

1

خدا بیامرزه مادر و خواهرت رو منم پدرم رو دو ماهه از دست دادم من متاهلم سه تا برادرام هم متاهلن یه خواهر مجرد دارم و یه برادرم هم که نامزده خواهرم و برادرم که میرن سر کار بنده خدا مامانم تنهاس،هفته ای شب میرم پیشش می مونم 

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
توفکرش هستیم ولی کو شناس که بهمون معرفی کنه

بابات چن سالشه؟

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2706