2737
2734
مزخرف ترین کار ممکنه من الان یک جلسه ازمون و رفتم و تازه فهمیدم چقدر خرحمالی داره و در ازاش چندرغاز پول میدن بهت هر دانش آموزی که تو آزمون حضور داشته باشه برا پشتیبان 1500ت و غیبت کنه 800ت بهش میرسه که سرجمع ماهیانه دو تا آزمون داریم و با خوشبینانه ترین حالت ممکن 40 تا دانش آموز!! بهت بدن و خوشبینانه ترین ک همشون تو هر دو جلسه ماهیانه بیان میشه 160هزار تومن!!! و این که شما در اول کار باید مرحمت کنین یک سفته سه میلیونی بدین بهشون ک قرارداد یک ساله باهاتون میبندن و اگه وسط کار نری میذارن اجرا البته یکی دو جلسه رو هماهنگ کنین موردی نداره وظیفتون یک چیزه فقط تشویق دانش آموزا به حضور در ازمونا که معمولا هفته ای ک آزمون هست باید چند روز قبلش بزنگی ب تک تکشون و مجبورشون کنی بیان تا حقوقت کم نشه ی شگرد جالب برای جلب شما جهت همکاری با قلم چی و پشتیبان شدنتون هم دارن و بهتون میگن که ما در کنار این درآمدها و پورسانت های دیگه هم داریم که حقوقتون تا 700 800 هم میشه و اونا پورسانت فروش کتاب ک 20درصدش مال پشتیبانه کلاس رفع اشکال ک 80 درصدش برا پشتیبانه و جلب دانش آموزان برای ثبت نام در قلم چی پورسانت میدن که همشون وعده وعیده ای بیش نیس تصمیم با خودتونه ببینین میصرفه!؟؟ من سفته ها رو گرفته بودم که جلسه اول قرارداد و ببندم اما متوجه قضیه شدم و با اینکه ی روز خرحمالی کردم دیگه نمیخام برم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اتفاقا من الان پشتیبان هستم عزیزم اون هزینه یا حقوق فقط مربوط به آزمونها هستند که ماهی دوبار برگزار میشه ولی من خودم هم مشاوره و برنامه میدم به عنوان پشتیبان ویژه هستم هر فرد ماهی ۱۶۰ هزار میگیرم ۷۰ نفر دانش آموز دارم هم تدریس میکنم شاگرد خصوصی از طریق کانون گرفتم کلی پورسانت کتاب و لوح دارم الحمدالله ماهی تا ۲ الی ۳ میلیون میرسه بسته به خود فرد داره البته باید به معلمی عشق داشته باشین

من حسابم زهمه مردم این شهر جداست من امیدم بخدا، بعد خدا هم بخداست...
2740