2733
2734
عنوان

علت خیانت

860 بازدید | 86 پست

سلام دوستان من دوره دیده ی طب اسلامیم!

میل به انجام گناه ...میل ب جنس مخالف ..خیانت علتش خیلی واضحه و فقط با تغییر تغذیه و چند تا کار میشه فرد رو متعادل کرد!

خیلی وقتا دیدین طرف هی توبه اما باز میره سمتش دست خودش نیس خب بنده خدا....مزاج و طبع شخص در گناه و اعمال و اخلاقش موثره به شدت!

این چیزایی ک گفتم قدرت اختیار رو زیر سوال نمیبره اما همه اثبات شدس...حالا بگم چی باعثه؟

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

من کاربر قدیمیم چند سالی بود نبودم برگشتم دیدم تمام تاپیکا منفی...من خرفامو میزنم ی تحقیق اساسی بکنین بعد خاسین انجام بدین خودم سالهاست دنبالش بودم و بالاخره یافتمممم!

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

لایک 

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
2706