2733
2739
بیان پله پله پیش بریم تا زمانی‌ که بچه همون غذا خور میشن از الان هم بگین رشدشون چجوریه و چیکار می‌کنن
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
من از نی‌نی پسر خودم شروع می‌کنم .نینی من ۶/۶/۹۰ بدنیا اومد وزنش۶۰۰/۳ و قدش ۵۱ بود .۲ماهگی بردمش وکسان وزنش ۲۰۰/۶ بود با قدش۶۱ .سشنبه می‌خوام برم واکسن ۴ ماهگیشو بزنم تا الان ۴۰۰/۷ شده.این ۲ماه کم وزن اضافه کرد. حالا شما مامانای گًل شهریوری بگید
سلام نارمینای من 11/6/90 بدنیا با وزن 3 کیلو و قد 47 سانت در 36 هفتگی بدنیا اومد وزن دو ماهگی 5/700 و قدش 59 می خنده جیغ می زنه خیلی ور می زنه دو دستشو مشت مکنه و می مکه الان هم داره گریه میکنه میرم می خوابونمش و میایم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام فیتونیا جون.کیانمهر منم دستشو مشت می کنه تو دهنش و شستشو می مکه و وقتی هلش میدم می غلته.صدا در میاره از خودش. کلی هم میخنده:)
2728
:) .از طرفی‌ که دستش راحت تره هل میدم یکم میره جلو خودش به شکم می‌شه.بعد اون دستش که زیر شکمش مونده‌رو خودش میاره بیرون:)
من ۳شنبه یا ۴شنبه می‌خوام برم واسه واکسن ۴ماهگیش ببینم چی‌ میگن.ولی‌ من احتمال خیلی‌ زیاد از ۶ ماهگیش بش غذا کمکی‌ میدم.چون میگم انقدر وقت داره غذا بخور.یه ۲ماه بیشتر شیر بخور.بد غذا بودن پسرت فکر نکنم ربطی‌ به اینکه از ۶ماهگی شیر دادی بش داشته باشه
2738
پسرمنم 30شهریور بدنیا اومد0 وزن تولد:3250 قد:47 الان صدا درمیاره به پهلو می چرخه گردنش سفت شده دستاشو خیلی می خوره آب دهنش هم همیشه آویزونه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2706