2737
2739
سلام بچه ها صبح بخیر

شوهرم میخواد از دوستش یک میلیون قرض بگیره دو ماه بعد پسش بده البته پنجاه هزارتومن هم بهش شیرینی بده که کمکش کرده

حالا من همش میگم نکنه حروم باشه به قول معروف نزول خوری نباشه خدای نکرده؟

خودش میگه اینجوری نیست خیالت راحت ولی من میترسم
خدایا شکرت...........
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم فقط باید موقع دادن این پول یه چیزی بگه
مثلا بگه این پول شیرینی من به تو یا یه چیزی مثل این
کلاه شرعی دیگه
از یه اخوند بپرس راهشو بلده
باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   
2740
وقتی طرفی که قرض میده همچین شرطی نذاره حروم نیست
وقرض گیرنده هم برای تشکر داره اینکارو میکنه پس حروم نیست
خیالت راحت
فکر کنم تو کتابای درسی مدرسه مون دقیقا همینطوری توضیح داده بود که حلال و حروم مشخص کنه
یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی، قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که: می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی ... Lilypie First Birthday tickers
اگه طرف از اول گفته من 1 میلیون میدممم بعد تو تو 1 میلیونو چنجاه هزار تومان بدهههه .. کاره حرامی است و نزولهههه.
ولی اگه شوهرت خودش دوست داره برای تشکر این پول رو بده و هیچ اجبار و حرفی در کار نیست مشکلی نیست و جایز است.
خدایا ااااا شکرت
بچه ها به شوهرم زنگ زدم میگه دوستش گفته همینجوری که نمیتونم قرض بدم بهت بانک هم که میری وام

بگیری بعد دو ماه سود داره حداقل ماهی 25 هزارتومن.....یعنی دوستش گفته باید بدی بهم

البته بگم شوهرم هم راضیه و میگه خوب حقشه بنده خدا داره پولشو دو ماهه میده دستم دیگهههههههههههههه

نمیدونم والا دیوونه شدم از فکر و خیال
خدایا شکرت...........
2706