2737
2739
دارم از درد میمیرم اونقدر که گوشمم درد گرفتهتو رو خدا یکی بگه چیکاررر کنم ؟ پیش دکترمصدق رفتم گفت رسیده به عصب نمیشه کاریش کرد تحمل کن
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
فقط میتونی استامینوفن325 بخوری عزیزم
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من تو 4 ماهگی دندونم چرک کرد آموکسی سیلین خوردم درستش کردم الانم راحتم اما عصب کشی نکردما
Lilypie Maternity tickers
خدا جونم به خاطر وجود همسر مهربونم که تمام زندگیمه و دخترم که امید نفس کشیدنمه شکرت
امروز 5ماه و16 روزه که زندگیم یه رنگ دیگه گرفته تو مواظب هادی و بارانم باش
گلی خانوما صبح رفتم دکتر گفت باید عصب کشی کنی ؟ اگه دکتر زنانت اجازه داد بیا واست میکنم بنظرتون بچه چه مشکلی پیدا میکنه اگه عصب کشید کنم البته گفت بدون عکس عصب کشی میکنم بعد زایمان عکس میگیرم مشکلی بود رفع میکنم چیکاررر کنم؟
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
آمپولی که واسه بیحسی میزنند چه ضرری دارهه.؟ اگه کسی اطلاعی راجع به دندونم داره به منم بگه لطفا کمکککک
2740
سلام سعیده جان. من دندانپزشکم. اگه خیلی درد داری باید عصب کشی کرد که فقط مرحله اولشو بدون عکس در حد رفع درد میشه انجام داد. نگران نباش مشکلی نیست. دکتر هایی هم هستن که واسه باردارها کار انجام میدهند اونها تجهیزات بیشتری دارند. پیش اونها بری بهتره
مرسی دوست جونا زوبین جون میشه بگی اگه عصب کشی نکنم چه تاثیری روی جنینم داره؟
ماه کش؟ کوچک جان از میخک استفاده کردم خیلی خوب بوده نمیدونم اگه درمان نشه چقدر بد میتونه باشه؟