2733
2734
عنوان

دوستان گلم برایمان دعا کنید

657 بازدید | 17 پست
سلام
من هفته ۲۹ هستم وتقریبا ۲ ماهه که مبتلا به فشار خون بارداری شدم.از اونجایی فهمیدیم که هفته های حاملگی در سونو کمتر بود.البته تا الان خدا رو شکر پسرم سالمه ولی این مشکل هست۰و شکمم هم کوچیکه و دکترم دیروز بهم گفت که خون رسانی از طریق بند ناف به نی نی خوب انجام نمیشه.تاریخ زایمان طبیعیم ۲۸ اسفنده ولی با این مشکل دکتر میگه باید هر هفته سونو بدی.شاید مجبور بشیم اخر دی ماه بچه رو خارج کنیم.می خواستم بپرسم کسی تا به حال خودش یا لطرافیانش این مشکل رو داشتند؟اخرش چی شده.دوستان برام دعا کنید.ممنون
مادر، تمام زندگیم درد می کند!
دلم نوازشهای مادرانه می خواهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ینشاله به حق پنج تن و به کمک خدا همچی درست میشه خانومی
شما فقط آرامش خودتو حفظ کن
من دوستم هفت ماهش که بود فهمید باباش سرطان گرفته و زایمان کرد از هول و استرس هزار ماشاله پسرش الان که سه سالش این بچههای مدرسه میمونه از همچی
من برات از خدا خیر و سلامتی میخوام
2742
2738
narahat nabash man kasi didam ke zaymane zoodras dashte ba bacheye 900 gerami
alan dokhtaresh 7 saleshe va khoda ro shokr salem
negaran nabash
hesabi be khodet beres va miraghebe khodet bash ta ninit khoob vazn begire va estress ham nadashte bash ke az har chizi bad tar hast
faghat az khoda bekhah ke moraghebe ninit bashe
ma ham 2a mikonim
یکی از دوستای ما هم فشار خون بارداری گرفت چون وزن مادر خیلی بالا بود .6 ماهه زایمان کرد الان بچه اش 16 سالشه صحیح و سالم .

نگران نباش به سلامتی ان شاالله.
خدایا به خاطر همه چیز شکرت ...
2706