2733
2734
سلام دوستان من خودم چادریم و تو مهمونی ها با چادر هستم ولی از موقعیکه بچه دومم اومده و با توجه به اینکه بچه اولمم هنوز کوچیکه مجبورم همش دنبال اینا باشم تو مهمونی و چادر همش باز میشه خودم خوشم نمیاد دنبال یه لباس پوشیده ام که به جای چادر بپوشم
قیمتش هم مهم نیست فقط شیک باشه. جایی رو اگه سراغ دارید ممنون میشم بهم بگید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
خانومای عرب یه لباسای بلند که روی سر آستین و پیش سینه و بعضی ها پایین لباس کار شده هست میپوشن خیلی خوشگله و در عین حال گشاد و شکیل و پوشیده.من خودم از اونها داشتم قبلا از امارات برام آورده بودن.میتونین بدین بدوزن.نمیدونم تو تهران کجا میشه گیر آورد.
عزیزم اگه با دو تا بچه بری بیرون برای خرید برات سخته من چند تا پیشنهاد خوب برات دارم. من خودم چند تا دوست محجبه دارم که چادرین به خاطر اونا یه لباس پوشیده تهیه کردم که فقط یک بار جلوی اونا پوشیدم و نو نو هست. جنسش ساتن و فری سایزه. گشاده و خیلی خوشکله روش کار شده ست. عکسش تو یکی ازتاپیکا هست. به غیر از اونم یه پانچو مشکی دارم اوم روش طرح دوزی شده مدل عبایی خیلی شیکه و یه مانتو بلند گشاد که شوهرم از مصر برام آورده مدل دیش داشه عرباست. روش طرحدوزی شده نو نو هم هستن اینا. عکس دوتا آخری رو الان خونه مامانم هستم ندارم. اگه مایل بودی یه ایمیل بهم بده که رو همون عکسارو وتست میل کنم