2733
2739
عنوان

رفتار عجیب مادر شوهرم

223 بازدید | 15 پست

تولد پدرشوهرم بود،خواهرشوهرم گفت اگه بیرون میرین واسه مامان و بابا یه کادو خیلی ارزون بخرین از طرف همه بچه ها،ما رفتیم و شوهرم گفت از طرف ما یه کادو جدا بگیرم؟خواستم دلشو نشکونم گفتم باشه،رفتیم مهمونی،موقع هدیه دادن گفتم اون هدیه از طرف ماست،دیدم خواهرشوهرم با یه حالتی گفت باشه حالا چه فرقی داره.من شوکه شدم از حرکتش ولی دیگه چیزی نگفتم،فرداش رفتیم خونه مادرشوهرم،دیدم مادرشوهرم گفت اون کفشی که دیروز برام خریدین رو خوشم نیومد رفتم عوض کردم.لباس رو هم این مدلی نمیپوشم،میخوای بده مامانت،کاملا گیج شدم،آخه مادرشوهرم شب مهمونی خوب بود،منم اصلا چیزی نگفتم،چرا این حرفا رو زد آخه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
خوبی که از حدبگذرد نادان خیال بد کند.احتمال میدم خواهرشوهرت زیر آبتو زده حسم میگه

منم این فکرو دارم،مثلا چی گفته؟شاید خوشش نیومده که کادو جدا خریدم،خواسته منو از چشم مامانش بندازه

2706