2737
2739
عنوان

فرزنددوم

149 بازدید | 12 پست

سلام دوستان یه مشورت باهاتون دارم.یه پسردارم ۶سالشه بنظرتون بچه دوم بیارم یانه؟اطرافیان خواهرام مادرم میگن یکی کمه.شرایطم هم اینجوریه که شاغلم تا۳بعده ظهرسرکارم توشهرغریب زندگی میکنم کسی کمکم نیست اگه بچه بیارم یابایدپرستاربگیرم یاشوهرم نگهش داره تامن بیام خونه بعداون بره سرکارشغلش ازاده ایناقابل تحمله ولی حس میکنم اعصابشوندارم چون یه مدت قرص اعصاب مصرف میکردم

بامن باشه ۱دونه هم اضافیه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

خب مهم خودتی نه حرف مادرو خواهرت دوس داشتی شرایطشو داشتی بیار

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم اول روحی  و‌ معنوی‌ و جسمی خودت رو آماده کن بعد.

به ‌حرف مردم ‌که نیست  بچه خوبه  خیلی  اما باید توان‌جسمی و روحی شو داشته باشی 

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2738

ببین منم دوتا دارم اما الان آنقدر راحتم که خدا می دونه دوتاییشون باهم بازی میکنن اصلا طرف منم نمیان...نه اینکه منم اصلا تلاش نکنما اما اونجوری که سر بچه اولم سهام بود سختیش یک سومه شایدم کمتر....خب شیطونی رو که همه بچه ها میکنن...من به اصرار همسرم آوردم و وقتی آوردم خیلی از طرف اطرافیان شماتت شدم حتی الآنم میشم اما بچه هام هم خیلی با ادبن هم خودم راضیم و اگر صد بارم برگردم عقب حتما این کارو انجام میدم

برایم صلوات بفرستید تا روحم آرام شود

من سومی رو باردارم.تو غربت و دست تنها.و بنا به دلیلی قرص اعصاب هم میخوردم که فهمیدم باردارم قطع کردم.الان پشیمونم که چرا بین بچه اول و دومم 4 سال فاصلست چون اولیه هنوز حالتهای وابستگی تنهایی های کودکیشو داره.حتی مادر بچه های تک هم وابسته میشن.ولی ماشالله بچه دومم مستقله و آروم...در کل سخت هست ولی چون شوهرم خیلی حمایتم میکنه راضی ام و مطمئنم که در آینده پشیمون نخواهم شد..عزیزم من پیشنهاد میکنم بیاری..اولاش شاید سختی داشته باشه ولی بعدا میبینی که بهترین کارو کردی