2737
2734
الان مدت 1 هفته است که روی ناخنهای دو تا پسرام الان 19 ماهشونه دوناخونه شده انگار ناخن رویی داره میفته و ناخن جدید در میاره بردم 3 تا دکتر (اصفهان) خدایی - پارسا- فروردین در کلینیک توحید هر کدوم سه تا نظر جداگانه دادند و یکی گفت قارچه و باید یه داروی دست ساز درست بشه و ناخنها مدتی داخل آن باشه و......دکتر خدایی یه چیز دیگه گفت گفت برای یه لحظه خون رسانی به ریشه ناخن قطع شده و فقط درمانش محافظ ناخن از بهداشتی فروشا بخرین و بمالین که با عقل جور در نمیومد چون یه مرتبه دوتا بچه هام هم زمان به ناخوناشون خون رسانی نشده .....خلاصه من موندم این دوتا وروجک که امروز ببرمشون دکتر پوست از شما مامانای گل خواهش دارم اگر تجربه دارن و یا خدایی نکرده بچه شما هم این طور بوده منا راهنمایی کنن تا بعد از ظعر دق نکنم
تورا خدا میبینید اینم از نظرهای دکترهای ما که سر عمر یعنی اسم در کردند
بسر من هم همین مشکل رو داشت از یک سالکی هم شروع شد دکتر کفت کمبود ویتامینه
و شربت سانستویل دادم البته شروعش از 3 ساله من از یک قاشق جای خوری شروع کردم تا 6 ماه از بین رفت و ناخوناش درست شد
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
من انتهای ناخن دخترم حالت زرد وکوتاه شده بود انگاری ضربه بهش وارد شده بود همه می گفتن نمی خواد دکتر ببریش
این ناخن میفته وناخن جدید داره رشد می کنه ولی من مطمئن بودم ضربه وارد نشده خیلی خیلی غصه می خوردم همش عذاب وجدان داشتم وبا خودم میگفتم مادر بودن عرضه میخواد که من ندارم ولی دکتر با اولین تشخیص گفت قارچه ونگران نباشد خدایا شکر ناخنش مثل روز اول شد