2733
2734
عنوان

چرا رژیم غفاری اینجوریه؟

745 بازدید | 43 پست

اشتباه کردم خریدم 4 ماهشو خریدم رسما خودکشیه 

چیه این اخه؟ 

مسخره 

اصلا کسی تونسته رژیمشو بگیره ؟ خیلی خنده داره مثلا  الویه 2 قاشق بدون نون خنده دار نیست واقعا؟ 

کاش قبلش نمونه رژیمشو میدیدم 

خیلی خورد تو ذوقم 

کاش لیمومی میگرفتی 

مامانم خداروشکر 15 کیلو کم کرده

خیلی رژیم خوبیه

منم دو ماه گرفتم

هفته ای یه بار وعده آزاد داره

خیلی خوبه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

همون غفاري دايت؟ تو اينستا هست پيجش؟! 

اتفاقا ميخواستم بگيرم ازش...😶😶😶😶😳

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

خواهر من رزیمشو گرفت ۳۰ کیلو کم کرد منتها مریض شد  منم دیدم این مدلیه رژیمش نگرفتم  والا دنیا ارزش این‌همه سختی نداره 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
2738

من از لیمومی راضیم 

برا پا درد مامانم یه روغن یاد داد بهش از عطاری وسیله هاشو گرفتیم درست کردیم عالی بود

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706