2737
2739
عنوان

مادرشوهرم به جاریم گفته🥴😲

961 بازدید | 47 پست

جاریم هفته پیش اومد خونه مادر شوهرم بعد حرف از من شده بوده گفت بابا مامان میگفتن که تو حساسی نمیای فلانی چنانی ومنم دفاع میکردم میگفتم نه فاطمه حق داره مادره حساسه من درکش میکنم گفت بعد دراومدن گفتن تو که انقد ازش دفاع میکنی اون پشت سر تو انقد حرف میزنه😐 جاریم گفته بعید میدونم مثال بزن مادرشوهرم گفته پارسال تو مهمونی که تو به من فلان حرفا زدی من ناراحت نشدم ولی تا یک هفته فاطمه رو مخ من وبابا کار میکرد که نه الهام کار بدی کرده بی احترامی کرده و...تا تورو از چشم ما بندازه..... گفت من باورم نشد بعد امروز ازم پرسید حقیقته منم گفتم نه والا من گفتم رک هستی مثل من تو خودت نمیریزی ولی رو مخ کسی کار نکردم😐

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

از کسی ک اینطوری حرف خبر میاره بترس#  

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

حالا خوبع بهت گفته

الکی کینه نکرده!!

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

حالا من وجاریم باهم خوبیم تعجبم چرا باید این حرفا بزنن با من خیلی کلکل میکنن در کل بین شوهرن با اون دوتا پسر دیگه خیلی فرق گذاشتن....به شوهرم گفتم هشت سال همه حرفیا تحمل کردم ولی اینا دیگه نمیتونم....میخوام از خونش برم که منتیم نباشه چون تو خونه پدر شوهرمم  وهی میگه مفت نشستی حالا ملیاردره ها

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2738

این دیگه چجورش بود.معمولا سعی میکنن دوستی بندازن اینا تفرقه انداختن😐😐

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
از کسی ک اینطوری حرف خبر میاره بترس#  

اون طفلک راست گفت گفت شو که شدم گفتم ببینم تو گفای یا نه

حالا خوبع بهت گفته الکی کینه نکرده!!

دختر خوبیه کار به هم نداریم گفت شو که شدم تو چرا باید این حرفا بزنی

بگو رو در رو کن

گفتم والا ...اخه میشناسه اخلاقشونا میدونه هم با من خوب برخوردی ندارن

2706