2737
2734
عنوان

دل‌درد نوزاد

79 بازدید | 9 پست

چقدر نوزاد سخته  نی نی ۱۳ روزشه درست نمیخوابه موقع شیر خوردن خودشو کش وقوس میده درست نمیخوره تا میذارمش بیدارمیشه یعنی دل‌درد داره؟؟؟ 

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

بله 

ببر دکتر عزیزم دارو میده بهتر میشه

چیزای نفاخ نخور

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
بله  ببر دکتر عزیزم دارو میده بهتر میشه چیزای نفاخ نخور

کلا نمیدونم چی بخورم همه چی که نفاخه

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فکنم رفلاکس داره پسر منم همینجوری بود شیر درست نمیخورد سرشو میبرد عقب خودشو سیخ میکرد 

علائم رفلاکس چیه؟؟

کلا نمیدونم چی بخورم همه چی که نفاخه

فعلا حبوبات و لبنیات و بادمجون و مرکبات نخور

بقیه چیزا رو بعدش عرق زیره حتما بخور

اگر بچه رفلاکس داشته باشه عرق نعناع براش خوب نیست

بعد شیر خوردن حتما اروغ بگیر و ده دقیقه سرپا نگهش دار  حتی نصف شب

وقتی اذیته دمرش کن رو دستت پشتشو ماساژ بده

دور شکمشو دورانی ماساژ بده 

کمپرس گرم ارومش میکنه

صدای سشوار ، جاروبرقی ، اب 

اینا رو امتحان کن ببین با کدوم اروم میشه 

دوره ی سختیه انشالله راحت بگذره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740
فعلا حبوبات و لبنیات و بادمجون و مرکبات نخور بقیه چیزا رو بعدش عرق زیره حتما بخور اگر بچه رفلاکس د ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم 

مامانایه برنامه هس دکترانلاین داره

هرساعت شبانه روزدکتراش انلاینن

برای مادرای بچه داروباردارهس

چت بامادران دیگه هم داره خیلی سریع میشه سوال راجب بچه یابارداری ازدکتریامادراپرسیدجواب گرفت

ویه برنامه منظم وعالی داره برای تپل شدن بچه توبارداری وبعدبدنیااومدنش

داستان شعر تغذیه البوم رشد نمودار رشد اسباب بازی متناسب سن بچه

من دارم عالیه گفتم به  شماهم بگم خواستید کپی کنید بعدنصبش کنید

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b