2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای تفریحی زیادی نداشت لب دریا داشت واسه کسایی که میخوان غذا و مش....بخورن و دیسکو برن خوبه حتی دیسکو ایرانی هم داره که همه فارسی حرف میزنن یه جزیره اکدامار و کلیسا داشت که ما نرفتیم
2731
سلام ....شب خوش .....ما هم هفته پیش وان یودیم ....خوب بود..... کسایی که اهل کنسرت ورقص هستن ....عید قربان سامی بیگی و سپیده اونجا کنسرت داره....
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
حجای تفریحی یه قلعه باستانی داره ....موزه و...خانه گربه داره.... وان گربه هاش معروفعه ....گربه های سفید وچش رنگ ..یکی ابی ویکی سبز
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
وااااااااااااااااااااااااای سلام پرند جووووووووووووووونم خوبی قربونت برم
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
البته با اجازه صاحب تاپیک این ها مطالب گفتن شاید برای بقیه نفید باشه
2706