2737
2734
پسرم یه ساله است شیره خودمو می خوره با شوهرم نزدیکی داشتم و جلوگیری نکردم می ترسم باردار شم اخه فکر کنم زمان تخمک گذاریم باشه چی کار کنم
ببخش عزیزم میدونم ناراحتی و حرف من شبیه سرزنش میشه ولی وقتی بچه دوم نمیخای چرا بدون جلوگیری رابطه داشتی؟؟؟؟؟ کاش تو خونه همیشه قرص اورژانسی نگه میداشتی الان میخوردی
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باید همون لحظه قرص اورژانسی میخوردی داروخونه ها دارن اسمشم اورژانسیه تکیه تو جعبه 500تومن. اگه ال دی داری 4 تا الان بخور 4 تا 12 ساعت بعد اگه اچ داری 2 تا الان دوتا 12 ساعت بعد اما اگه هیچکدومو نداری دیگه تا فردا دیییییر شده اگه اتفاقی افتاده باشه ولی دوستم خدایی چرا گذاشتی بدیزه داخل آخه وقتی اینهمه نگرانی
2740
اگه داری دوتا باهم الان دوتا دیگه هم دوارزه ساعت دی/ه بخور خیالت راحت من از دکتر پرسیدم اینو
شاد باش نه یک روز,هزاران روز . . . بگذار آواز شاد بودنت چنان در شهر بپیچد که روسیاه شوند آنان که بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند.
2706